#huzunsarisihediyelesme5 Etkinliği Detayları

28

Geçen ay gerçekleştirilen #huzunsarisihediyelesme5 etkinliğinden bahsetmek için geç kaldım biliyorum 🙁 Yinede size sevgili @huzunsarisi arkadaşımın her sene yaptığı hediyeleşme etkinliğinin geleneksel olduğunu belirtip detaylar hakkında (geç kalmış olsam da) bilgi vereceğim :p

Geçen sene düzenlenen #huzunsarisihediyelesme4 etkinliğinin yazısını da buradan okuyabilirsiniz.

Birçoğumuz işyerinde yada arkadaşlarımız arasında hediyeleşme etkinliği düzenleriz. En güzel tarafı hiç bilmediğin birine hediye alacak olmanın verdiği duygu. O insanı tanımaya çalışıp onun hakkında birşeyler öğrenmek için çaba sarf etsen de, bir başkasının da senin için aynısını yapmaya çalıştığını düşünüp keyif alıyorsun. (bazılarımız strese giriyor orası ayrı :))

huzunsarisihediyelesme5

Bu sefer etkinlik için Hotel Boursier’de bir araya geldik. Tek sponsorumuz vardı. Pastel  bizlere minik bir paket göndermiş. En sevdiğim longstay matte rujların 1 rengini daha koleksiyonuma eklemiş oldum. Ayrıca oje, allık ve dudak kalemi de deneyimleyeceğim diğer ürünlerin yerine kondu bile:)

Gökçe ve ben 🙂

Onun haricinde benim hediyeleşme arkadaşım Gökçe @blogluyorum da bana highighterlardan oluşan çok şık bir paket hazırlamış. Bende ona en sevdiğim ürünlerden oluşan bir paket ve ülkemizde olmayan Zoeva yüz paletini (ingiltereden almıştım) hediye ettim.

Gülümseyüzümeblog ve tugcenin kaleminden

#huzunsarisihediyelesme5 etkinliğinde ikramlardan atıştırarak bol keyifli ve hoş sohbetli bir gün geçirip hediyelerimizde eve döndük. Yılın ilk hediyesi olduğu için ben daha çok mutlu oldum 🙂 Daha sonra birçok hediye daha alarak bu yılı musmutlu sonlandırıp 2019 a huzurlu ve bol bereket dileğiyle girdim 😛

locosmetico, blogluyorum ve Funda erkoç

Etkinliğe katılan diğer arkadaşlarım (blog hesapları):

Hüzün sarısı, Gülümse yüzüme, Blogluyorum, audreyyblog, tugceninkaleminden, beğendim paylaştım, locosmetico ve magazin gazetecisi Funda erkoç.

Böyle güzel bir etkinliğe katılmanın heyecanı ve mutluluğunu yaşamak çok keyifli. Sevgili Huzun sarısı arkadaşıma daveti için tekrar teşekkür ediyorum. Bir sonraki etkinliklerde tekrar görüşmeyi diliyorum ve herkese huzurlu, mutlu, bereketli yıllar diliyorum.

Sevgiler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin