Cecile Keçi sütü Makyaj Ürünleri

232

Cecile Keçi sütü Makyaj Ürünleri markanın en yeni serisi. Son dönemlerde birçok marka yeni serileri ile öne çıkmaya ve gelişmeye başladı. Cecile markası da uzun yıllardan beri makyaj pazarında olan ama son dönemlerde yaptığı ataklarla daha çok bilinen bir marka.

Cecile Keçi sütü Makyaj Ürünleri

Cecile makyaj ürünü kullananlardan biri olarak son dönemlerde bu markayı ve ürünleri başarılı bulduğumu belirtmeliyim. Şimdi son serisi olan Keçi sütlü ürünlerini inceleyeceğim..

Cecile Keçi sütü Makyaj
Cecile Keçi sütü Makyaj

Bu arada Youtube kanalımdaki ürün inceleme videomu izlemediyseniz ürünlerin duruşlarını görmek adına onu da incelemenizi öneririm.

Cecile Keçi sütü Makyaj
Cecile Keçi sütü Makyaj

Cecile makyaj ürünlerinin bu keçi sütü serisi Gratislerde geçtiğimiz ay satılmaya başlandı. 50 gratis noktasında satılıyor.

Cecile nature goat’s milk beauty lipstick (keçi sütlü ruj) toplam 6 rengi olan satenimsi bir ruj. İçeriği temiz (içerik bilgisi zor okunuyor çok minik yazmışlar)

Fiyatını bilmiyorum ama Cecile ürünlerinin diğer markalara göre biraz daha uygun olduğunu biliyorum. Bu Cecile ruj, yapısı ve sürümüyle beğendiğim ürünlerinden biri oldu. Bendeki koyu bir renk olduğu için sürerken biraz zorlandım. Kalıcılığını test edemedim ama çok kalıcı olduğunu sanmıyorum. Gün içinde birkaç kez yenilemek gerekebilir.

Cecile maskara ise 2 çeşitten oluşuyor. Volume ve long. Bendeki volume olan. Kirpiklerime bu kıl yapısı uygun olmadığı için yorumlayamayacağım. En kısa zamanda long olanı deneyimlemek istiyorum.

Bu maskara keçi sütü ile kirpiklere bakım yapmayı vaad ediyor. Kokusu pek iç açıcı olmasa da rahatsız etmiyor. Bu keçi sütü tüm serinin ilk başta biraz keskin bir kokusu olduğunu belirtmeliyim.

Cecile primer en sevdiğim ürünlerden biri. Kıvamlı bir yapısı ve beyaz bir rengi var. Sürdükten sonra dağılarak pudra kokusuna dönüşüyor ve yapısı yumuşacık. Gözeneklerin görünümünü küçültme etkisi var. Tek çeşidi var.

Cecile Keçi sütü Makyaj Ürünleri

Cecile göz farı serinin en başarılı ürünlerinden biri. 3 renk olan paletin 4 çeşidi var. Yapısı yumuşacık ve pigmentasyonu çok iyi. Ayrıca simli değil de sedefli yapısını çok sevdim.

İçerik bilgisi karton kutudan dolayı okunmuyor.

Cecile göz farının 4 renk skalası var. Bazı paletlerde mat ve sedefli renkler karışık. Benim kullandığım palet tamamen sedefli renklerden oluşuyor. Bu yılın favori ürünlerinden diyebilirim.

Serinin cildime uygun olmayan tek ürünü de bu bb fondöteni. Normalde BB deyince akla çok kapatıcı ve katı bir ürün gelmez. Daha çok hafif renk veren nemlendirici bir ürün düşünülür. Bende öyle düşünerek hata ettim.

Bu ürün çabuk sabitlenmesi ve yüksek kapatıcılığı ile tam bir yağlı cilt fondöteni. Kuru ciltler hiç sevmeyecektir. Ayrıca durdukça cildimde oksitlenme yaptı. Pütür pütür durdu .

Toplam 3 rengi olan bu fondötenin renk skalası da baya zayıf. Bana ugyun bir renk belki bulamayabilirim. Yinede şansımı deneyip bakacağım.

Keçi sütlü ürünlerin bileşenlerinin paylaşıldığı bir grafiği paylaşıyorum. İçeriğinin ne kadar zengin ve besleyici olduğunu buradan anlayabilirsiniz.

Cecile makyaj ürünleri online mağaza ve gratislerde satılmakta.
Hem uygun fiyatıyla hemde ürünlerin kalitesiyle son dönemde baya atakta olan Cecile markasının makyaj malzemelerine bakmadan Gratisten çıkmamanızı öneririm.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin