Alışveriş || Black Friday İndirimi 2018

117

Alışveriş || Black Friday İndirimi bu yıl beni için çok zayıftı. İndirimlerin çoğu %50 dense de döviz artışı sebebiyle yapılan zamdan etkilenerek aslında %20 civarlarındaydı. Ben mağazalarda yazan %..’ye varan yazısını gördüğümde sinir oluyorum ve mağazaya bakmıyorum bile. Genellikle net %50 indirim olan yerlere bakıyorum. Bu alışverişim de Cosmeticatr deki %50 net indirimden aldıklarım.

Alışveriş || Black Friday İndirimi 2018
Alışveriş || Black Friday İndirimi 2018

Genellikle ihtiyacım olan şeyleri aldım. Artık makyaj alışverişi nadiren yapıyoum. Bu aralar merak ettiğim ürünler var onları alacağım ama onu daha sonra başka bir postta paylaşacağım.

Duşta vücut kremi almak istiyordum ama Niveanın ki kalmadığı için Arkonun ürününü denemek istedim. Arkadaşlarımdan duyduğum kadarıyla çok başarılı bir ürünmüş. Deneyip göreceğim.

Activex sıvı sabun da tabiki ihtiyaçtı ve indirimde çok uygun fiyata geldiği için aldım.

Black Friday İndirimi
Black Friday İndirimi

Eşime senede 2 kez tüm vücut ağda yaptığım için büyük miktarda ağda kartuşu tüketiyorum. Bunlar da indirimde 4 tl ye geldiği için kaptım. Ağda bezi de 1,5 tl ye geldi.

Ojelerde de %50 indirim vardı. Merak ettiğim renkleri kaptım ve Kalyonun bu bakım ürünlerini 5 tl ye görünce karşı koyamadım.

Simple ürünleri ülkemize yeni geldi. İngilterenin en sevilen markasıolan Simple ürünlerini de %50 indirimde görünce dayanamadım. Bakım ürünlerine makyajdan daha çok önem verdiğim için hep bakım ürünlerine elim gidiyor. Buda yüz temizleme yağı ve nemlendiricisi. En merak ettiğim ürünler bunlardı. Umarım severim.

Siz indirimlerde neler aldınız? Benim gibi bindirim indirim olduğunu düşünüyor musunuz? Yorumlarınızı beklerim. Sevgiler.

 

3 YORUMLAR

  1. Bu sene Black Friday’i ben de pas geçtim sayılır. Bakım ürünü almakla da en iyisini yapmışsın, ojelerin renklerini de çok beğendim! Simple ürünlerinden pek hoşlanmıyorum, yıllar önce içeriklerini incelediğimde beğenmemiştim. Türkiye’ye gelince de almaya pek heves etmedim. Ama yazılarını merakla bekliyorum. Hepsini güle güle kullan!!!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin