Wet N Wild Photofocus Makyaj Sabitleyici Sprey

9
153

Wet N Wild Photofocus Makyaj Sabitleyici Sprey benim bitirdiğim nadir makyaj sabitleme ürünlerinden birisi. Bu ürünlerin ilk zamanlarda çok etkili olmadığını düşünsem de kullandıkça hem ferahlattığını hemde kısmen etkili olduğunu düşünüyorum.

Tüm Gratislerde bulabileceğiniz uygun fiyatlı Wet N Wild ürünlerinden bu makyaj sabitleme spreyini birlikte inceleyelim..

Wet N Wild Photofocus Makyaj Sabitleyici Sprey

Wet N Wild Photofocus Makyaj Sabitleyici Sprey çok şirin tombik bir sprey şişede bulunuyor. Tam çantaya atmalık. 45 ml gramajı var. Normalde 100 cc ve üzerinde gramajı olan bu spreyler için 45 ml çok az gibi geldi. Bu nedenle çabuk bittiğini düşünüyorum.

Sprey mekanizması sebebiyle fazla sıvı püskürten bu ürünü en fazla 2 fıs kullansanız yeterli olur ama biz makyaj severler biraz doyumsuz olduğumuz için ben 5-6 fıs kullanıp resmen yıkandım 😛 Bu nedenle 2 ayda bitti.

Ürün çinde üretiliyor ve üzerinde içerik bilgisi yok. Ambalajını attığım için ambalaj üzerinde yazıp yazmadığını bilmiyorum. Wet N wild markası cruelty free bir marka olduğu için seviyorum ama içerik bilgisine de sahip olsaydım daha mutlu olurdum. İçeriği temiz makyaj sabitleme ürünü arıyorsanız katkısız gül sularını öneririm.

Herkesin bu tarz sabitleme spreylerinden beklentisi farklı. Ben ferahlatmasını, makyajımı aydınlık göstermesini ve makyajımın en azından 3-4 saat daha fazla kalıcı olmasını bekliyorum. Bu ürün beklentilerimden yalnızca ilk ikisini karşıladı. Kalıcılık etkisinin ise yeterli olmadığını düşünüyorum. Ayrıca kokusu rahatsız edici olmasa da ben beğenmedim.

Fiyatı ilk zamanlarda 20-25 tl arasındaydı. İndirimde yine o fiyatlara düşeceğini düşünüyorum ama açıkçası son fiyatına bakmadım.

Sizin makyaj sabitleme spreylerinden beklentiniz nedir? Yorum bırakırsanız sevinirim. Sevgiler.

9 YORUMLAR

  1. ben nedense makyaj sabitleme spreylerini kullanamıyorum, o sebeple denemedim… bu ürünü de gördüm ama kullanıp almayı hiç düşünmedim. Yinede paylaşım için teşekkürler sprey kullananlar için güzel bir fikir veriyor. sevgiler.

  2. Ben de pudra kullandığım zamanlarda, o kuru görünümü alması için makyaj sabitleme spreylerine ihtiyaç duyuyordum. Ancak pudradan vazgeçtiğimden beri aklıma kullanmak gelmiyor 🙂 Pek tercih edilesi bir ürün değil anladığım kadarıyla, dediğin gibi, gül suyu spreyleri daha anlamlı 🙂 Teşekkürler yorumun için, sevgiler!

  3. Ben pek makyaj sabitleme spreylerini kullanmıyorum onun yerine termal su sıkmayı tercih ediyorum özellikle yazın soğuk soğuk buzdolabından çıkarıp sıkınca şahane ferahlatıyor.:)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin