Herbaderm Torba ve Morluklara Karşı Göz Altı Kremi

293

Herbaderm Torba ve Morluklara Karşı Göz Altı Kremi neredeyse bitirmek üzere olduğum göz kremim. Artık yazma vaktinin geldiğini düşünüyorum.

Göz kremleri benim en muzdarip olduğum ürün sınıfından biri. Bir türlü göz altı morluklarıma ve torbalarıma çare bulamadığım için her ürünü deniyorum. Herbaderm de son denediğim markalardan biri. Birlikte inceleyelim..

Herbaderm Torba ve Morluklara Karşı Göz Altı Kremi

Torba ve Morluklara Karşı Göz Altı Kremi
Torba ve Morluklara Karşı Göz Altı Kremi

Herbaderm markası gratis ve watsonslarda bulunabilen bir marka. Alpaya doğal ve kozmetik ürünler firmasına ait. İçeriği temiz olan bu marka Türk markası. Birçok ürün çeşidi olan bu markanın tek göz kremi bu. Özellikle leke ve beyazlatıcı kremleriyle ünlenen bu markanın göz kremini 2 aydır aralıksız sabah akşam kullanıyorum. 15 ml olmasına rağmen çok bereketli bir ürün.

İçeriğinde yoğun miktarda C vitamini ve peptid bulunan bu göz kremi anti enflamatuar etkiyle 4 haftada göz altlarını iyileştirmeyi, sıkılaştırmayı ve aydınlatmayı vaad ediyor.

Kremsi yapısı olan bu ürünün hem yapısını, hem nemlendirmesini hemde aydınlatma etkisini sevdim. Tabi ben geçen aylarda göz altlarıma mezoterapi de yaptırmıştım bu sebeple de etkisini tam anlayamadım ama diğer birçok kreme göre başarılı buldum. Bu arada göz altı torbası etkisini beğenmedim. Torbalara maalesef hiçbir çözümüm yok 🙁

Aktif içerikleri yukarıdaki fotoğrafta da göründüğü gibi yoğun ve etkili. Özellikle C vitamini ve E vitamini yönünden zengin.Açıldıktan sonra 12 ay içinde tüketilmesi gerekiyor.

Özellikle ambalajını çok sevdiğim bu kremin fiyatı online sitelerde ve mağaza indirimlerinde 25 ile 40 tl arasında değişiyor. Fiyat performans bakımından başarılı bulduğum bir ürün oldu. Ambalajının bu şekilde sivri uçlu olması kremi az miktarda tüketmek için ideal. Parmağıma aldığım kadar ürün 2 göz altıma da yetiyor.

Uygun fiyatlı orta karar bir göz altı kremi arayanlar için önerebileceğim bu kreme indirimlerde bakabilirsiniz. Eğer Watsons yada Gratise girerseniz tester denemenizi tavsiye ederim.

Sizin kullandığınız etkili göz kremleri varsa yoruma yazabilirsiniz. Bende kullanıp yorumlamak ve fayda görmek isterim. Sevgiler..

4 YORUMLAR

  1. Daha yeni göz kremi aldım ama bu kesinlikle aklımda olacak, içeriğini de çok beğendim çünkü! Göz altı torbaları için -genetik değilse- jade roller öneririm! Buzlukta tutup saah akşam doğru şekilde masaj yapınca ödemi epey hafifletiyor 🙂 Çok sevgiler!!!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin