Nivea 1 dakika Urban Detox Maske || Gözenek Arındırıcı

229

Nivea 1 dakika Urban Detox Maske Gözenek arındırıcı bugünün blog konuğu. Daha önce yazdığım Urban detox Maske Arındırıcı (beyaz kil ve manolya özlü) olanı buradan okuyabilirsiniz. O yeşil ambalajlı arındırıcı olanıydı. Bu ise gözenek arındırıcı (ısıtıcı etkili) olanı.

Nivea 1 dakika Urban Detox Maske

Nivea 1 dakika Urban Detox Maske klasik Nivea maske ambalajında 75 ml gramajlı olarak satılıyor. Ben neredeyse her duşta kullanıyorum ve daha yeni yarıladım. Kıvamı akışkan ama koyu ve yarı saydam bir görünümü var. Sıvı olmaması iyi çünkü daha sıvı olsa yüzünüzde durmayabilirdi.

Gözenekleri arındırma ve sıkılaştırma vaadi var ama ben arındırması haricinde diğer etkilerini gözlemlemedim.

Özellikle bu tarz arındırıcı maskelerin içeriği kötü oluyor. Bu ürünün de içeriğinde birçok kimyasal görebiliriz.

Kullanışı:

Islak yüze kuru ellerin parmak uçlarıyla ürünü masaj yaparak sürüyorsunuz. Göz ve dudak çevresinden sakınıyorsunuz. 1 dakika sonra da yıkıyorsunuz.

Ben duşta saçımı yıkayıp vücudumu sabunladıktan sonra yüzüme sürüp bekletiyorum, vücudumu duruladıktan sonra yüzümü de durulayıp duşu bitiriyorum. Daha pratik oluyor.

Ben bu ürünü arındırması ve verdiği sıcaklık hissi sebebiyle sevdim. Yinede bir kil maskesi kadar etkili olmadığını düşünüyorum.

Fiyatı 25 tl ama ben indirimde 8 tl ye almıştım ve sıklıkla 8-10 tl civarında fiyatları görüyorum. İndirimde denenebilecek bir ürün.

Kullananlardan yorumlarını beklerim. Sevgiler.

10 YORUMLAR

  1. Asında bu tür ısıtıcı maskeler benim de hoşuma gidiyor, etkili olduklarını da düşünüyorum normal şartlarda ama sanırım çok fazla tutmamışsın sen de… bir de gözenek küçültücü ve arındırıcı maskenin içine silikon eklemek çok anlamlı gelmedi ama eczacı da olmadığından çok yorum yapmak istemiyorum. Neticede 1 dakika tutulup yıkanıyor 🙂 Teşekkürler, çok sevgiler!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin