Huncalife Cashmere Volume Blast Maskara || Ürün Yorumlarım

180

Huncalife Cashmere Volume Blast Maskara benim hem sevip hem sevmediğim maskaralarımdan birisi. Nasıl hem sevip hem sevmiyorsun diye sorarsanız bazen kirpiklerimi güzel yapıyor bazen de topaklaştırıp birleştiriyor. Günü gününe uymuyor. Huncalife markasının ürünlerini sevsem de bu maskarası için hislerim maalesef aynı değil.

Huncalife Cashmere Volume Blast Maskara
Huncalife Cashmere Volume Blast Maskara
Huncalife Cashmere Volume Blast Maskara

Huncalife markası bildiğiniz gibi bir network marketing yani doğrudan satış markası. Katalogtan sipariş veriyorsunuz. İsterseniz üye olup ürünlere indirimli de sahip olabiliyorsunuz. Üye yapıp kazançta sağlayabiliyorsunuz.

Birçok ürününü kullanma şansı bulduğum bu markanın cashmere volume maskarası gold renkte kaliteli bir ambalaja sahip. Zaten cahmere gold serisi olarak geçiyor. Ucu kalın, fırçası plastik ve kılları kısa. Büyük uçlu olması benim gibi kısacık kirpikli insanlar için uygun değil.

Açıldıktan sonra 3 yıl kullanma ömrü olan bu rimel bence 1 yıl içinde kurur. Genelde rimeller 1 yılda kuruyor. Zaten aşırı sıvı olmayan bu maskaranın 3 yıl dayanabileceğini düşünmüyorum.

İçerisinde argan yağı olan bu rimelin tam içerik bilgisini bulamadım. Kutusunu bulabilirsem içeriğini yeniden paylaşacağım.

Argan yağının faydaları:

İçeriği yağ asitleri açısından oldukça zengindir.

Güçlü bir E ve D vitamini deposuna sahiptir.

Argan yağı aynı zamanda antioksidan hücrelere zarar veren serbest radikaller ile iyi bir savaş gösterir.

Cildin elastikiyetini arttırarak cildi korur ve canlılık, parlaklık verir.

Fotoğrafta da görüldüğü gibi kısa kirpiklerimi topaklaştırıp birleştirdi. Çoğunlukla sürüşümden kaynaklandığını söylüyorlar ama daha başka nasıl sürebilirim bilmiyorum. Ayrıca her rimelde bu şekilde olmuyor. Kıvıran, topaklaştırmayan ve yapıştırmayan rimeller de oluyor.

Fiyatı 60 tl ile 15 tl arasında değişen bu maskaranın gerçekte ne kadar olduğunu bilmiyorum. İnternette çeşitli fiyatlara satıldığını gördüm. En güvenilir olanı kendi sitesinden yada üye danışmanlarından sipariş vermek.

Bu maskarayı uzun kirpikli volume etkisi arayan kişiler severek kullanacaktır. Benim kirpik yapıma uymadı ama seveninin çok olduğunu da biliyorum.

Kullananlardan yorumlarını beklerim. Eğer benim gibi kısa kirpikleriniz varsa maskara önerilerinizi beklerim. Sevgiler.

4 YORUMLAR

  1. bu markaya ait hiç bir ürünü kullanmadım, çevremde satan olmadığı için herhalde . Rimel dediğin gibi toplaklaşma yapmış sizde … markayı bir gün bende denemek istiyorum. sevgiler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin