TTO Soft Göz Çevresi Şampuanı

165

TTO Soft Göz Çevresi Şampuanı medikal bir ürün. Eğer firma benimle iletişime geçip ürünlerinden göndermeseydi bu markadan haberim olmayacaktı ve hemşire olduğum için bu tarz medikal markalardan haberdar olmam gerektiğini düşünüyorum. Hem çevremdeki insanlara hemde hastalarıma uygun içerikli ve sorun giderici ürünler tavsiye ederek yardım etmek isterim. Bu markanın ürünleri de tavsiye edeceğim ürünlerden.

TTO Soft Göz Çevresi Şampuanı

TTO Soft Göz Çevresi Şampuanı
TTO Soft Göz Çevresi Şampuanı

Markanın birçok ürününü kullanmış biri olarak tüm ürünlerini beğendiğimi belirtmek isterim. Hem içerik hemde etki bakımından tam temizlik ürünleri.

Jeomed ilaç ve sağlık ürünleri üreten bir firma. TTO Ürünleri de Tea Tree Oil içeren ürünleri. Dermokozmetik bir marka. Yaklaşık 30 çeşit ürün yelpazesi var. Dermokozmetik ürün satan eczanelerde bulunuyor ve ecza deposundan getirtiliyor. Dermatolojik problemler için üretilen bu ürünler aynı zamanda kozmetik amaçlı da kullanılabiliyor. (ben öyle kullandım)

İçeriği de kimyasal ama oldukça temiz olan TTO Soft Göz Şampuanını güvenle kullanabilirsiniz. Özellikle Magnesium Lauryl sulfat içerdiğini görünce araştırdım ve Good Guide ve EWG’ye baktığımızda Magnesium Lauryl sulfat sağlık sorunlarına neden olmadığı belirtilmiş. Good Guide’in toksik kimyasallar listesinde bulunmuyor. Bu kimyasal ayrıca insan dokularında tespit edilmemiş. Bu nedenle oldukça güvenilir olduğuna karar verdim 🙂

Özellikle benim çalıştığım onkoloji/hematoloji hastaları gibi hassas hastalar için kullanılabilecek zararsız , tahriş etmeyen ürünler bulmakta zorlanırken böyle bir marka ile karşılaştığıma çok sevindim. Ayrıca marka türk markası.

Bu göz çevresi şampuanı şeffaf renkli ve buram buram çay ağacı yağı kokan bir ürün. Pompalı şişede 125 ml bulunuyor. Çok az ürün tüm yüz için yetiyor bu nedenle kısa ömürlü değil. Fiyatı internette değişmekle birlikte 22 tl gibi uygun fiyatlara bulmak mümkün. Yinede güvenilirlik için eczanelerden almanızı öneririm.

Ben kullandıktan sonra cildimi kurutmamasını, verdiği ferahlık ve temizlik hissini sevdim. Özellikle çay ağacının nanemsi kokan rahatlatıcı etkisini seveceğinizi düşünüyorum. Hassas ciltlerde bile rahatlıkla kullanılabilen bu ürün tüm cilt tiplerine uygun. Dermokozmetik satan eczanelere uğradığınızda Jeomed TTO ürünleri aklınızın bir köşesinde dursun. Gördüğünüzde incelemenizi tavsiye ederim.

Sevgiler.

7 YORUMLAR

  1. Buna çok benzer olarak yıllardır Blefora Şampuan kullanırım; özelikle bahar aylarında gözlerimdeki alerjilerin tavan yaptığı dönemlerde makyajımı sildikten sonra bir de üstünden mutlaka bu tür ürünlerle yıkıyorum ki toz, kir, polen, her şeyi alsın götürsün. TTO da aklımda olsun, çok teşekkürler paylaşım için! Sevgiler!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin