Revolution Fortune Favours The Brave Far Paleti İncelemelerim

5
513

Revolution Fortune Favours The Brave Far Paleti bugünkü bahsetmek istediğim ürünlerden birisi.

Revolution markası bir İngiliz markası. Bu yıl başlarında Watsonslara geldikten hemen sonra büyük bir patlama yaparak çoğu ürünü yok sattı. Bu far paleti de uzun zaman stoklarda olmayan ve aranan bir paletti. Şansıma yapılan ilk %50 indirimde çok uygun fiyata almıştım ve uzun bir süre kullandım. Şimdi Revolution’ın yeni ürünleri gelince bu palet biraz ikinci planda kaldı ama görüntüsü ve renklerin uyumuyla hala birçoğumuzun sevdiği bir palet.

Hadi inceleyelim…

Revolution Fortune Favours The Brave Far Paleti
Revolution Fortune Favours The Brave Far Paleti

Revolution Fortune Favours The Brave Far Paleti

Revolution Fortune Favours The Brave 30 rengi olan ve renklerin uyumuyla her türlü günlük ve smokey makyajı yapmaya elverişli bir palet. Renkler açıktan koyuya doğru tonlara sahip. Daha çok kahve, yeşil, mavi ve bordo tonlarının hakim olduğu bu palette aynı zamanda mat ve ışıltılı renkler karışık bulunuyor.

Paraben içerdiği için birçok kişinin tercih etmeyeceği bu paleti ben içeriğini önemsemeden kullanıyorum. Eğer içerik sizin için önemliyse bu palete yanaşmamanızı öneririm.

Her rengin bir ismi var. Renklerin boyutları ve gramajları çok küçük. Ambalajı güzel ama düşürürseniz tuzla buz olabilir. İçinde kocaman bir aynası var. Tozutmadan dolayı ayna hep kirli ama kirlense de büyük olduğu için kullanışlı olabilir. Ben ilk defa bir ürünün aynasını kullanarak makyaj yapabildim.

Revolution Fortune Favours The Brave Far Paleti
Revolution Fortune Favours The Brave Far Paleti

İlk zamanlar herkesin görünüşüyle gönlünde taht kurduğu ve yok satan bu paletin aşırı bir tozutma sorunu var. Işıltılı renkler sim sim duruyor ve dökülüyor. Islatarak kullanınca daha iyi sonuç alınıyor. Bazı ışıltılı renklerde taşlaşma sorunu oldu bu nedenle kazıyıp yeniden presledim. Ayrıca pigmentasyonu da özellikle mat ve açık renklerin çok zayıf.

Fiyatı ben aldığımda 70 tl olan bu ürünün şimdiki fiyatı dövizin fırlamasıyla 80 tl olmuş. Ben %50 indirimle 35 tl ye almıştım şimdi o kadar indirim olmuyor. En az 50 tl ye indiğini gördüm.

Bu fiyatlara çok daha uygun paletler olduğunu bildiğim için bu paleti alın diyemeyeceğim. Yinede alırsanız mutlaka kullanırsınız. Çöpe atmalık bir palet değil. Sadece kullanımı biraz zorluyor.

Siz Revolution markası ve bu palet hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı beklerim.

5 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin