Nyx Cosmetics Suede Matte Lipstick

13
267

Nyx Cosmetics Suede Matte Lipstick rujları son dönemde kullandığım en soft, yumuşak ve yoğun yapıdaki ruj serilerinden birisi. Özellikle mat sevenler için çıkartılmış bir seri olan bu rujların aynı tonlarda birde dudak kalemleri mevcut. Böylece aynı ton dudak kalemi arama derdi de son buluyor. Önce kalemle çerçeveleyip sonra ruj ile pürüzsüz bir dokunuş elde edebiliyorsunuz.

Nyx Cosmetics Suede Matte Lipstick

Nyx Cosmetics rujların toplam 24 rengi var. Renk skalası oldukça geniş. Ambalajın üzerindeki kalpler de çok şeker ve insanın içini açıyor. Ayrıca rengi görmek açısından avantaj sağlıyor.

Bendeki renkleri (swacht) yukarıdan aşağıya

Free spirit

Rose the day

Violet smoke

Spicy

Girl, bye

SUEDE MATTE LIPSTICK

Sürümü kolay, anında yoğun bir renk veren yapıya sahip. Daha dolgun ve pürüzsüz görünen dudaklar vaad ediyor ve vaadlerini karşılıyor. Homojen yapıda olması ve dudakları kurutmayıp çizgilere dolmaması sevdiğim özelliklerinden. Sadece yumuşak olması sebebiyle çabuk kopabiliyor. (Kırmızı rengi/spicy sürerken dibinden koptu :(( )

Tam sonbahara uygun yapıda ve renklerde olan bu mat rujlara Nyx mağazasından ve online sitesinden ulaşabilir ve renkleri inceleyebilirsiniz.

Siz bu seri ve renkler hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı beklerim.

13 YORUMLAR

  1. Ayşegül’cüm, rujların renkleri ve yapıları bir harika. Fakat dediğin gibi, bazıları kopabiliyor yumuşak yapısı nedeniyle. Bu yüzden hepsini çok dikkatlice kullanıyorum ve oynadığını fark ettiğim anda dibine bastırarak yapıştırıyorum.
    Güle güle kullan, çok sevgiler!

    • Ben kopanı ısıtarak yapıştırdım. Eğer yapışmayacak gibiyse metal kapta eritip biten ruj kabıma döküp yeniden donduruyorum. Hatta içine biraz da lip balm koyuyorum böylece besleyici de oluyor 🙂 Teşekkürler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin