Cosmed Enzym Power Arındırıcı Toz Temizleyici

2
239

Cosmed Enzym Power Arındırıcı Toz Temizleyici geçen ay bitenlerime eklediğim ürünlerden birisi. İlk defa bir toz temizleyici kullanıyorum ve hemen yazmak istedim.

Cosmed Gratis, Watsons gibi drugstore mağazalarda ve online dermokozmetik sitelerde satılan bir dermokozmetik markası. Ürünleri kimyasal ama temiz içerikli. Cosmed güvendiğim markalardan birisi.

Cosmed Enzym Power Arındırıcı Toz Temizleyici
Cosmed Enzym Power Arındırıcı Toz Temizleyici
Cosmed Enzym Power Arındırıcı Toz Temizleyici

Cosmed Enzym Power Alight Arındırıcı Toz Temizleyici incelemesine geçersek 75 gr plastik kutuda, kapaklı ve içinde ölçeği olan bir ürün olduğunu görüyoruz.  Ölçeğinin yarısı tüm yüze yetiyor. Biraz fazla ürün alınca zaten ıslatıp köpürtemeden elinizde kayıp dökülüyor bu nedenle az ürün almanız kullanım zamanı açısından verimlilik sağlayabilir.

Cosmed toz temizleyici peeling etkisi ile ölü hücrelerden ve kirden arındırıp derinlemesine temizlik sağlamayı vaad ediyor. Bitkisel enzim yapısı sayesinde cilt daha pürüzsüz ve aydınlık oluyor.

Kullanımı:

İhtiyaç duyula kadar ürün alınıp su ile köpürtülüp nazikçe masaj şeklinde göz çevresine getirmeden uygulanır. Bol su ile durulanır. Günlük olarak kullanılabilir.

Yorumlarım:
  • Cildimi aydınlattı
  • Derinlemesine değil ama güzel temizliyor, temizlik hissini sevdim
  • Kokusu güzel değil, biraz daha güzel kokabilirmiş
  • Peeling etkisini sevdim
  • Ele alınması, köpürtülüp uygulanması zor. Avucunuzdan ürün dökülüyor. Kullanışlı değil.
  • Mesela ürün az geldi biraz daha almak istiyorsunuz, bunu unutun. Çünkü kutunun içine ıslak elinizden su kaçacak korkusuyla ürünün kapağını bile kapatamıyorsunuz. Bu nedenle de hiç kullanışlı değil.
  • Ben 1 ayda sabah akşam kullanıp bitirdim. Çok bereketli değil.
  • Fiyatı değişken olmakla birlikle watsonsta 112 tl ye satılırken online sitelerde 55-60 tl ye bulmak mümkün.

Ürünü fiyat performans açısında değerlendirdiğimde alınacak bir ürün olmadığına karar verdim. Eğer temiz içerikli güvenilir bir ürün arıyorsanız ayrıca peeling masrafı da yapmayayım bir taşla iki kuş vurayım diyorsanız ve maddi sıkıntınız yoksa tabiki alıp deneyebilirsiniz.

Hiç toz temizleyici kullandınız mı? Bu ürün hakkındaki düşünceleriniz neler? Yorumlarınızı beklerim. Sevgiler.

2 YORUMLAR

  1. ben şu anda cyrene kullanıyorum o bitmek üzere bunu alabilirim diyordum ama en başta ambalaj hiç kullanışlı değil gerçekten cyrene’ninki plastik bir şişede ve dökerek alıyorum ürüne su kaçma korkusu yok yani… yine onu alırım herhalde..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin