Elseve S.O.S Bakım Onarıcı-Koruyucu Cica Repair Krem‎

1
1289

Elseve S.O.S Bakım Onarıcı-Koruyucu Cica Repair Krem‎ ile saçlardaki 1 yıllık yıpranmaya 1 ilk kullanımda veda et!

Elseve S.O.S Bakım Onarıcı-Koruyucu krem saçlardaki yıpranma ile savaşıp saçları eski canlılığına kavuşturmayı ve bunu ilk kullanımda yapmayı vaad ediyor. Özellikle boyalı saçlar ve yazın deniz, kum ve güneşten dolayı kurumuş/cansız saçlarda çok etkili.

Elseve S.O.S Bakım Onarıcı-Koruyucu Cica Repair Krem‎

Tüp plastik şişede 150 ml ürün bulunuyor. Oldukça bereketli olan bu kremin kıvamı yoğun. Kuru ve yıpranmış saçlarda ağırlık hissi yaratmıyor tersine yumuşacık bir his veriyor ama ince telli ve yağlı saçlar için maalesef uygun değil. Bu nedenle eşim bu ürüne bayılırken ben hiç sevemedim.

Elseve S.O.S Bakım Onarıcı-Koruyucu Cica Repair Krem‎
Elseve S.O.S Bakım Onarıcı-Koruyucu Cica Repair Krem‎

İçerisindeki Kalendula özü ile saçı yumuşatıp seramid içeriği onarıp besliyor. Ayrıca saçı ısıya ve fön işlemlerine karşı koruyor.

Kullanımı:

Islak yada kuru saçta saç uçları ve boylarına uygulayarak yediriliyor. Çok yıpranmış saçlarda son dokunuş olarak uygulandığında saçı mühürleyerek disiplin kazandırıyor.

Fiyatı normalde 25 tl olan bu ürünü daha uygun fiyatlara bulmanız mümkün. Bu ürünü Gratis, Watsons gibi drugstore mağazalarda bulabilirken online satış sitelerinden de temin edebilirsiniz. Ömrü açıldıktan sonra 18 ay.

Özellikle eşimin uzun, boyalı ve asi saçları için kullandığım bu ürünü şimdiden 1 tane bitirip yedekledim bile.

Sizin de saçlarınız yıpranmış, kuru ve kabarık ise bu ürünü kullanarak saçlarınızı yumuşacık yapıp kabarmasını engelleyebilir, kolay şekil almasını sağlarken dış etkenlere karşı koruyabilirsiniz.

Sizin saçlarınızı beslemek ve onarmak için yaptığınız uygulamalar ve kullandığınız ürünler var mı? Bu ürünü kullananlardan yorumlarını beklerim. Sevgiler.

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin