Büyük indirim Alışverişi Ağustos 2018 – Cosmohome, Cosmetica, Watsons, Gratis

307

Büyük indirim Alışverişi Ağustos 2018 beni batıran alışverişlerden biri oldu ama indirimler süper olduğu için çok mutlu oldum. Hem istediklerimi aldım hemde uygun fiyatlara aldım 🙂

Bakalım neler almışım…..

Watsons İndirimi

Watsonsta tüm ürünlerde 8.8.2018 tarihinde %50 indirim vardı ve hiç indirime girmeyen ürünlerden alıp bu ayı kapatırım diye düşündüm. Özellikle Ogx ve Ziaja markalara bayıldığım için onların ürünlerinden aldım.

Ziaja markasından: Keçi sütü yüz kremi (annem için), zeytinyağlı yüz temizleme jeli, maruka tonik ve keçi sütü saç kremi (eşim için) aldım. Fiyatları normalde de uygun olan bu ürünlere %50 indirimle sahip olmak beni çok mutlu etti.

Büyük indirim Alışverişi Ağustos 2018

Ayrıca Ogx şampuanlardan da Coconat water ve Coconat Milk şampuanı eşim çok sevdiği için aldım. Kuru ve asi saçlar için mükemmel ürünler.

Maybelline Lash Sensational maskara (blog yazısını buradan okuyabilirsiniz) ve Loreal True Match Concealerımı da bittiği için yeniden aldım.

Son olarak annem için Avondan Avew Hydro Advance kremi aldım. Annem için bu aralar ne bulursam alıyorum çünkü istediği mükemmel kremi bulabilmiş değilim.

Cosmetica İndirimi

Cosmetica indiriminden de Nivea urban detox gözenek arındırıcı maske 7.5 tl, Max Factor facefinity compact pudra 24 tl ve mendix ıslak mendillerden (5 tane ) aldım. Herşey %60-%70 arası indirimdeydi.

Gratis indirimi

Gratisten de çok sevdiğim seyahat boy şişelerden 5 tl (3 tane), molped günlük ped 8 tl ve Nascita fırça 10 tl ve benri ayak silikonlarından aldım. Nascita fırça %60 indirimdeydi ve sadece bu kalmıştı. Diğerlerini de almak isterdim.

Cosmohome İndirimi

Cosmohome 28 ağustos-2 üylül arasında muhteşem bir indirim yaptı ve tüm ürünleri %70 indirime girdi. 10 tl üzerindeki tüm ürünlerde yapılan bu indirimde o kadar çok şey aldım ki kargomun yarısı daha gelmedi bu nedenle sadece gelenleri anlatacağım.

Ziaja Ürünleri: Ziaja ürünlerini watsonstan %50 indirime aldığım için çok pişman oldum ama zararın neresinden dönersen kardır diyerek daha çok şey aldım. Keçi sütü losyonu zaten kullanıyorum ve yarılamıştım bu nedenle 8 tl ye 2 tane daha alıp yedekledim. Eşime bu sefer keçi sütü şampuanı 8 tl ve kakao yağı saç kremini de 8 tl ye aldım. Keçi sütü tonik 8 tl, keçi sütü el ve tırnak kremi 8 tl ve bb kremi de 12 tl kendime aldım ve şuan bayıla bayıla kullanıyorum. Yine annem için yasemin yağı gündüz-gece kremi ve serumunu aldım. 3 ürün toplam 36 tl tuttu. Bu ürünler 50 yaş üzeri yazdığı için annemin çok seveceğini düşünüyorum. Her ürününe bayıldığı Ziaja markasını mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

Thalia markası da sevdiğim markalardan biri. 10 tl ye düşen bu şampuanını denemesem içimde kalırdı. Evde bu kadar çok şampuan olmasına rağmen bunu da aldım 🙂 İnternette ve mağazada tek kalan deodorantlar bunlar olduğu için 4 tl ye bunları da sepete ekledim. Umarım eşim sever. Biraz seçici olduğu için her ürünü kullanmıyor.

Cosmohome dan yaptığım alışveriş 122 tl tuttu, artık siz düşünün ürünlerin ne kadar uygun fiyatlı olduğunu. Gelecek ay bir sonraki kargom gelince onu da yazacağım.

Benim bu ay dolu dolu olan alışverişim bu şekildeydi. Siz indirimlerden neler aldınız? Yorumlarınızı beklerim. Sevgiler.

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin