Bitenler Ağustos 2018

0
180

Bitenler Ağustos 2018 e baktığımızda bu ayın benim için dolu dolu geçmiş olduğunu görebilirsiniz 🙂 Darısı gelecek ayların başına deyip ürünleri kısaca anlatmaya başlayabilirim.

Bitenler Ağustos 2018

Saç bakım kategorisinde Otacı ve Elseve markaları var.

Otacının bu parlaklık verici şampuanını çok sıvı buldum. Çok sıvı olduğu için de bol bol kullandım hatta bir ara duş jeli olarakta kullandım. Saçıma verdiği parlaklığı sevdim. Tekrar kullanabilirim.

Elseve 3 ü 1 arada krem şampuanı bir yazı önce yazmıştım. Buradan okuyabilirsiniz.

Elseve Sos Bakım kremini de bir yazı sonra yazmayı planlıyorum. Onu da yarın detaylı bir şekilde buradan okuyabileceksiniz. Yazınca ekleyeceğim linki 😛

Morfose milk theraphy sıvı saç kremi aynı milk shake markası gibi mis kokuyor. Etkisini de çok sevdim. Orjinal boyunu almayı düşünüyorum. hem fiyatı da uygun.

Listerine ağız bakım suyunu ise çok sevdiğimi artık anlamışsınızdır. Sürekli kullanmıyorum ama diş etlerim hassaslaşınca sık kullanıyorum.

Splat diş macunlarını seviyorum ama bu markadan daha çok sevdiğim markalar da var. Beyazlatma konusunda çok iyi değil ama ihtiyaçlarımı karşılıyor.

Avon Senses sıvı sabun ellerimi çok kuruttuğu için tekrar almayı düşünmüyorum.

İncia sıvı sabun ise ellerime en iyi gelen ürünlerden biri. Yalnız tek dezavantajı ellerde kaygan bir his bırakması. Kesinlikle yeniden alırım. Ayrıca fırçalarımı da çok güzel temizliyor.

Makyaj ürünleri

Estee lauder sumptuous maskara en sevdiğim maskaralarımdan birisi. Bu ikinci btirişim. Daha önce blogta yazmıştım. Buradan detaylı yazısını okuyabilirsiniz.

Loreal True Match Kapatıcı da en sevdiğim kapatıcılarımdan birisi. Daha önce 2 kez bitirdiğim bu kapatıcımı blogta yazmak hiç nasip olmadı. Şimdi yeni ambalajlı versiyonunu aldım. Blogta yazacağım. Biraz Maybelline fit me kapatıcıya benziyor. Yapısı biraz daha yoğun ama kapatıcılık etkisi açısından benzer. Aşırı bir kapatıcılık beklemiyorsanız indirimlerde uygun fiyata bulduğunuzda bakabilirsiniz.

Deodorantlar hayatımın vazgeçilmezi. Yıllardır rexona kulanıyorum. Firmalar 8×4 ve XO deodorantlardan gönderince onları da denemeye başladım. XO parfüm deodorant olduğu için biraz daha yoğun kokuyor. 8×4 te yoğun ama xo kadar değil. Rexona sporda daha kuru tutuyor ve kokuyu engelliyor. Bu nedenle en çok onu seviyorum.

Deodorant konusunda çokta seçici değilim. Ucuz olan her ürünü kullanabilirim. İçerisinde kimyasal olması da çok önemli değil. Eğer kimyasal olmayan temiz içerikli ürün istiyorsanız nivea yada sebamed markalarının sprey deodorantlarına bakabilirsiniz. İncia markasının da roll on deodorantı temiz içerikli ürünlerden.

Benri Aseton koyu ojelerde çok başarılı. Ucuz olduğu için de tercih ettiğim markalardan.

L&B el peelingini blogta kısa zaman önce yazmıştım. Detayları buradan okuyabilirsiniz.

Dermokil kil maskesini cildimi kurutmadığı için ve verdiği yumuşaklık hissi sebebiyle çok sevdim. Elimde çok maske olmasa orjinalini alırdım.

Thalia el kremini de blogta yazmıştım. Detayları buradan okuyabilirsiniz.

Aşağıda gördüğünüz İncia markasına ait doğal pürüzsüzleştirici yağ ve roll on deodorantı da kısa zaman önce blogta yazmıştım. Detayları buradan okuyabilirsiniz.

Benim ağustos biten ürünlerim bu şekildeydi. Sizin bitenleriniz neler? Bu ürünlerden kullandıklarınız var mı?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin