Biota Intense Color Oje 002 White

0
106

Biota Intense Color Oje sevdiğim oje markalarından. Özellikle bu beyaz rengini çok seviyorum. Biota 59 elements markası hem bakım hemde makyaj ürünleri konusunda başarılı markalardan biri. Eskiden internette satılıyordu ama son 1 yıldır site bakım modunda olduğu için internetten alışveriş yapamıyorum. Birçok mağazası bulunan markanın en sevdiğim ve gittiğim mağazaları İstanbul anadolu yakasındaki optimum ve içerenköy carrefourdaki mağazaları.

Biota Intense Color Oje

Biota Intense Color Oje fırçası düz ama ince olduğu için sürümü kolay. Normalde beyaz ojelerde fırça izi olur ama bu ojede olmuyor.

Ben ojelerimi genellikle 2 kat uyguluyorum ama son zamanlarda zamanım oldukça 3 kat uygulamayı daha çok seviyorum çünkü hem rengini çok daha iyi veriyor hemde kalıcılığı daha iyi oluyor. (Hemşire olduğum için elimi çok sık yıkıyorum ve uçları hemen soyuluyor)

Kalıcılığı çok iyi değil ama 2 gün hiç kımıldamadığı için bana göre iyi diyebilirim 🙂

Parlak görünüme sahip.

Kuruma hızı orta.

12 ml oje oldukça uzun süre kullanılabiliyor.

Şişesinin kare olması da büyük avantaj çünkü köşe bucak yerlere sığdığı için yer kaplamıyor.

Biota İntense Color Oje
Biota İntense Color Oje
Biota İntense Color Oje
Biota Intense Color Oje

Biota Intense Color Ojelerin kaç rengi olduğunu hatırlamıyorum. Beyaz ojeler çok iddialı görünse de yinede yazın tatilde yada akşam dışarı çıkarken beyaz elbiselerle çok güzel duruyor.

Siz bu Biota İntense Color Ojeler hakkında ne düşünüyorsunuz? Sevdiğiniz bir renk varmı?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin