Sleek Highlighter/Aydınlatıcı Paleti -COPPERPLATE

0
1598

Sleek highlighter paletleri son zamanlarda en sevdiğim aydınlatıcı paletleri oldu. Solstice isimli paletten sonra (yazısına buradan ulaşabilirsiniz) en sevdiğim palet tam bronz/buğday tenler için olan Copperplate paleti oldu.

Bu paleti incelerken daha önce yazdığım “Sleekten alınması gereken ürünler” yazısını da okumanızı öneririm 🙂

Sleek Highlighter/Aydınlatıcı Paleti

Sleek markasının son zamanlarda birçok yeni ürünü çıktı. Bu paletin de başka çeşitleri var. Ambalajı süper tasarlanmış. Sade ve çok şık. İçinde kullanışlı bir aynası var. Fırçasını her zaman ki gibi kullanmıyorum.

İçerisinde 4 pudra aydınlatıcı bulunuyor. 5 farklı palet çeşidi daha mevcutSolstice, Cleopatra’s Kiss (2 krem 2 pudra), Precisious metal (3 krem 1 pudra), Distored dreams (3 krem 2 pudra) ve midas touch (sanırım bu paleti kaldırdılar.) Tüm paletleri bildiğiniz yaldır yaldır (bu kelimeyi seviyorum :P) olmak istiyorsanız birazcık uygulamanız bile yeterli.

Paletin içinde 4 renk aydınlatıcı var. Hepsinin tonları birbirinden farklı. Toplam 9 gr ürün bulunuyor.

Bu sefer diğer paletlerden farklı olarak renklere numara vermişler. Diğer paletlerde isim verilmişti. Benim favori rengim tabiki 1 numara. Özellikle far kullandığımda geçiş rengi olarak bu rengi kullanıyorum.

4 ton da birbirine benzese de sürüldüğünde tende farklı duruyor. Sleek copperplate palet far ve allık/ bronzer olarakta rahatlıkla kullanılabiliyor. Özellikle beyaz tenlerde aydınlatıcıdan ziyade bu amaçlar için kullanılması daha uygun olur. Ben biraz buğday ve yazın bronz olduğum için bu palete bayıldım. Ayrıca marka cruelty free yani hayvan deneyi yapmadığı için de sevdiğim markalardan.

Renkleri inceleyecek olursam;

1 numaralı renk paletteki en bronz kızıl renk. Ben duruşunu çok sevdim. Far olarak sadece sür çık yapabilirim. Tatilde sürekli kullandığım renklerden biriydi.

2 numaralı renk paletteki sevdiğim 2. renkten biri. Rose gold bir renk. Paletteki en açık renk. Genelde tüm yüzüme aydınlatıcı sürülen yerlere uygulamayı seviyorum.

3 numaralı renk pembe alt tonlu bir aydınlatıcı. Açık renk bir makyaj yapmışsam yada biraz daha aydınlık görünüm istiyorsam bunu tüm yüzüme aydınlatıcı sürülen yerlerde kullanıyorum.

4 numaralı renk tam bir gold. Paletteki 1 numaradan sonraki en koyu renk. Genelde kaş altlarım için kullanıyorum. Bronz olduğumda aydınlatıcı olarakta tatilde tüm yüzüme çok kullandım.

sağdan sola 1-2-3-4
sağdan sola 1-2-3-4

İlk çıktığında 55 tl ye satılan bu paletler bu yıl 75 tl ye satılıyor. Gelecek yıl 100 tl ye çıkarsa hiç şaşırmayacağım. Yinede 4 tane kullanışlı renklerde aydınlatıcı paleti için indirimlerde alınabilir. Tam çantaya at çık bir palet. Yolunuz Gratise düşerse ki mutlaka düşer, o zaman bakmanızı öneririm 😛

Sevgiler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin