Lr Colours Oje Çıkarıcı Kutu

0
144

Lr Colours Oje Çıkarıcı Kutu – Ojeleri (özellikle simli olanları) çıkarmak işkenceye dönüşebiliyor. Son zamanlarda bu işkenceden kurtulmak için birçok markanın oje kutuları piyasaya çıktı.

Normalde oje çıkarıcı kutuları hiç sevmez ve kullanmazdım. Üniversitedeyken bir markanın ürününü denemiş ve parmaklarım kıpkırmızı olunca bir daha tövbe etmiştim. Bir etkinlikte Lr danışmanı bu oje çıkarıcı kutuyu verince deneyeyim dedim ve şimdiye kadar kullanmadığıma pişman oldum.

Lr markası bir network marketing markası. Yani katalog işe sipariş veriyorsunuz. Ürünleri danışmanlardan alabileceğiniz gibi üye olarak indirimli fiyata da alabilirsiniz. Ben bu tarz markalar arasında bakım ürünleri konusunda en çok Lr a güveniyorum. Birçok ürününü kullanıp memnun kaldım. Makyaj ürünlerini çok fazla kullanmadım ama kullandıklarım da beni bakım ürünleri kadar mutlu etmedi.

Lr Colours Oje Çıkarıcı Kutu

Lr Colours Oje Çıkarıcı Kutunun içinde 100 ml asetonsuz oje çıkarıcı solüsyon var. Bu solüsyon öyle bildiğimiz asetonlardan değil. Ojeyi çıkartırken aynı zamanda tırnaklara bakım yapıyor ve kötü kokmuyor. Açıldıktan sonra 36 ay kullanılabiliyor.

Ürün metal bir kapak ile preslenerek kapatılmış. Ürünü ilk açtığınızda bu kapağı kesmeniz gerekiyor. Eğer tüm kapağı düzgün kesmezseniz metalin kenarları parmağınızı kesebilir ki ilk kullandığımda çok kötü kesmiştim 🙁

İçerisindeki kayısı çekirdeği yağı ile tırnakları besleyip nemlendiriyor.

Fotoğraflardaki yoğun simli ojelerimi bile tırnaklarımı 15-20 saniye kutunun içinde bekleterek rahatça çıkarabildim. Koyu renk ojelerde de oldukça başarılı.

Fiyatı 30 tl olan bu ürünü bir kere aldıktan sonra sadece solüsyonunu sipariş edip içine doldurabilir ve tekrar tekrar kullanabilirsiniz. Ayrıca ürün oldukça uzun ömürlü. Ben 50 kere kullanmışımdır yenilemeden önce.

Asetonun zararlı etkilerini hafife almayıp bu ürüne göz atmanızı ve tırnak sağlığınızı korumanızı öneririm. Ürünü instagramda hesapları olan Lr danışmanlarından temin edebilirsiniz. Sevgiler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin