Kiko Milano Arctic Holiday Strobing Face Serum l Işıltılı Yüz serumu

345

Kiko Milano Arctic Holiday Strobing Face Serum indirimde bulup aldığım Kiko cosmetic markasının en güzel serisi olan Arctic Holidaye ait bir ışıltılı yüz serumu. Kiko milano markasına sadece kendi mağazasından ulaşabilirsiniz. Başka hiçbir yerde satılmadığı için ürünlerine ulaşım zor. Son yıllarda birçok şehirde mağaza açtı. Umarım kısa zamanda her yerde mağazası olur ve insanlar kolay ulaşır yada direk online satışı olur.

Kiko Milano Arctic Holiday Strobing Face Serum

Kiko Milano Arctic Holiday Strobing Face Serum 40 ml cam bir ambalaja sahip. Karton kabı hayatımda gördüğüm en güzel kaplardan biri. Gökkuşağı renklerinde yansıması var. Arada sırada sadece bakmak için bile dolaptan çıkarıyorum 😛

Bu ürün ışığı yansıtarak cilde canlı ve doğal bir parlaklık katıyor. Her cilt için uyumlu. Cildi yağlandırmıyor. Ben bu ürünü kullanarak hem baz hemde nemlendirici etkisinden faydalanıyorum. Kuru ciltler altına başka bir nemlendirici sürebilir. Yalnız yağ bazlı bir nemlendirici kullanınca bu ürün alttaki nemlendiriciyi soyabiliyor. Yüzünüzde kir varmış gibi dökülüyor 🙁 Bu nedenle hangi nemlendiricinin üzerine kullanacaksanız önceden elinizde denemenizde fayda var. Yoksa yüzünüzü yeniden yıkamak zorunda kalabilirsiniz.

Pompalı ucu ile tek tıkla yeterli ürün geliyor. Az ürün tüm yüze yetiyor. Kokusu spesifik bir koku değil. Kötü de değil güzel de değil. Arada bir koku işte 🙂 Tabiki içerisinde parfüm var.

Bildiğimiz zararlı maddeleri içermiyor. Sadece parfüm olduğu için kullanmayacaklar olabilir. Aşağıdaki fotoğrafta elimde gördüğünüz miktarı tüm yüzüme yediriyorum.

İçerisinde sim barındırmıyor. Tam bir inci parıltısı veriyor. Her cilt tonuna uygun bir parlaklığı var. Bronzken bile rahatlıkla kullandım. Fondötene karıştırıldığında fondötenin rengini açabilir yada kıvamını bozabilir bu nedenle 1 ton koyu fondötenlerde ve önce elinizde deneyerek başarılı sonuçlar elde edilebilir.

Fiyatı normalde 80-90 tl olan bu ürünü indirimde 40 tl gibi bir fiyata almıştım. Şuan piyasada bulunmuyor diye düşünüyorum ama hala kalmış olan mağazalar varsa bakmanızı tavsiye ederim.

Sizin kullandığınız bu tarz ışıltılı serumlar var mı? Kullandığınız ürünleri yazarsanız bende denemek isterim. Yorumlarınızı beklerim. Sevgiler.

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin