Alışveriş – Temmuz 2018 l Avon, Cosmohome, Cult Beauty

249

Alışveriş – Temmuz 2018 de tüm indirimlere rağmen dayanıp hiçbir şey almayarak tarihe geçtim 🙂 Çok az alışveriş yaptığım için kendimle gurur duyarak neler aldığımı anlatmaya geçiyorum.

Alışveriş – Temmuz 2018

Cosmohome indiriminde Note markasının çok merak ettiğim ışıltılı bazından aldım. İyiki almışım. Çok sevdim. Nemlendiriciliği olsun, ışıltısı ve kokusu olsun on numara bir ürün. İndirimlerde tekrar almayı düşünüyorum. Tek başına bile nemlendirici olarak kullanılabilir Baz olarak ta çok başarılı bir ürün.

Cult Beauty online sitesinden (daha önceki yazılarımda birçok kez bahsetmiştim) yine The Ordinary ürünlerinden aldım. Yaklaşık 4 adet ürün almıştım ve bu markayı çok başarılı buldum. Özellikle akneli, yorgun, lekeli ve nemsiz ciltler için harika ürünleri var. Lactic asit yağlı ve gözenekli cildim için aldım. Matrixyl ise nem ve ince çizgiler için aldım. İngiltere sitesi olduğu için ürünler pound ile satılıyor. Her ne kadar paramızın değeri düşse de birçok markaya göre ürünler daha uyguna geliyor. Ayda 1 kez ordinary ürünlerinde kargo ücretsiz oluyor. O günü kaçırmazsanız 7 poundluk kargo ücretini de ödememiş olursunuz. Benden söylemesi 🙂

Migrostan 3 tane orkid maxi uzun aldım. Hayatımda kullandığım en güzel ped çeşidi. İnce olanlar çıktığından beri hiç mutlu olamamıştım çünkü inceler yanlardan kaçırıyor. Yoğun regl olanlar için bu ped çeşidi aşırı koruyucu. Biraz kalın ama rahatsız edici değil. 3-4 saat sıfır sızıntı ile rahat ediyorum. Geceleri de uyanmazsam hiç kaçırma yapmıyor. İnce olanlarla kaç kere üstümü ve çarşafları değiştiriyorum 🙁 Hemde bu sefer migrostan 2 tl ye aldım bu pedi. 3 paket aldım. Her yerde bulunmadığı için sıkıntı yaşayıp genellikle migros sanal marketten alıyorum. Bulursanız mutlaka deneyin.

Son olarak Avondan bıyık alma aparatı aldım. Eskisi paslanmıştı. Bu çok rahat ve daha esnek. Ben kolaylıkla kullanıyorum. Bilmeyenler için yayı büküp dudak üstüne yerleştirip düzleştirip tüylerin sıkışmasını sağlıyorsunuz. Sonra aşağı yukarı doğru yuvarlayarak tüylerin kopmasını sağlıyorsunuz. Ben çok pratik buluyorum. Gratislerde 5-6 tl ye satılıyor. Alıp deneyebilirsiniz.

Benim temmuz alışverişim bu şekildeydi. Siz neler aldınız bakalım. Yorumlarınızı beklerim. Sevgiler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin