Kiko Milano Cosmetics Shade Fusion Trio Blush- 3 lü Allık

0
338

Kiko Milano Cosmetics Shade Fusion Trio Blush -Bugün en sevdiğim allıklarımdan Kiko 3 lü allıklardan bahsedeceğim. Bu allıklar 3 rengin birleşmesiyle oluşan soft allıklar. İsterseniz açık yada koyu tarafı kullanıp allık rengini açabilir yada koyulaştırabilirsiniz.

Kiko Milano Cosmetics Shade Fusion Trio Blush

Bende bu Kiko Milano Cosmetics Shade Fusion Allıklardan 2 renk var. 01 natural rose ve 02 sand numaralı renkleri. Toplam 6 renk var. En açık 2 rengini almıştım. Daha sonra koyu renklerini de alacağım. Özellikle 05 marsala renginde gözüm kaldı.

Hem kaliteli ambalajı hemde aşırı doğal duruşlarıyla çok beğeneceğinizi düşündüğüm ürünlerden biri. Açıldıktan sonra 2 yıl kullanım ömrü var. 6 gr gramajı var. Uzun süreli kullanılabilir ürünlerden. Tozutuyor ama aşırı değil. Yapısı yumuşacık.

Fiyatını tam olarak hatırlamasam da 40-45 tl civarında olduğunu ve sıklıkla indirime girdiğini hatırlıyorum. İndirim dönemlerinde bakmanızı tavsiye ederim.Buildable blush containing three colours - Shade Fusion Trio Blush - KIKO MILANO

sağdaki 01 soldaki 02

Bronz tenimde açık renkler biraz yokmuş gibi duruyor ama normal tenlerde daha belirgin duruyor. 02 olan sand rengi biraz ışıltılar içeriyor ama 01 rengi tam mat yapıda.

Yazın no make up yapmak isterseniz kullanabileceğiniz hafif ve doğal renkleri olan Kiko Milano Cosmetics Shade Fusion 3 lü allıklarına bakmanızı tavsiye ederim. Şuan Kiko Cosmetics sadece kendi mağazalarında satılıyor umarım yakın zamanda online alışverişe açılır.

Siz Kiko Milano ürünleri kullandınız mı? Marka ve ürünler hakkındaki düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim.  

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin