#zehraylayazamerhaba Blogger Etkinliği

150
#zehraylayazamerhaba Blogger Etkinliği
Geçtiğimiz aylarda #zehraylayazamerhaba etkinliğinde blogger arkadaşlarımla Kocaeli’de biraraya geldik.
Zehra’nın ilk kez düzenlediği etkinlik Kocaeli Hayal Atölyesi Cafe‘ de gerçekleşti. Zehra hepimizi ilgi ve güler yüzüyle karşıladı. Hayal Atölyesi Cafe’ye bayıldım. Hem konumu güzel hem içerinin dizaynı. Yeşilçam oyuncuları ile dekorasyon hazırlanmış. Çok sevimli bir mekan. Bizim bulunduğumuz bölüm de diğer yerlerden biaz izoleydi. Böylece biz bize vakit geçirebildik. Balkon kısmındaydık. Şansımıza hava da kapalı ve yağmurluydu 🙁

#zehraylayazamerhaba Blogger Etkinliği
Herşeydenbirtutam Zehra etkinlik sahibemiz 🙂 Uzun zamandır görmemiştim. Onu gördüğüme çok mutlu oldum.  Kendisi çok şeker bir insan. Etkinliğe de çok güzel hazırlanmış. Aylarca uğraşmış ve emek harcamış. Eline sağlık Zehracım. Beni çağırdığın için de çok teşekkür ederim.
Etkinliğe sponsor olan firmalarımıza ayrıca teşekkür ederim. Sponsor detaylarını daha sonra yazacağım.
Sponsor firmalarımızdan etkinliğimize gelen ve sunum yapan Mineaderm yetkilisi Üzeyir Bey ve Prozinc yetkilisi Esma Hanım bizlere ürünleri hakkında geniş bilgi verdiler ve sorularımızı yanıtladılar. Kendilerine ayrı olarak çok teşekkür ederim.
Eski tanıdığım arkadaşlarımla kocaelinde bir araya geldiğim için çok mutlu oldum. tanımadıklarımla da tanışıp yeni dostluklar kurdum. Yine bir araya gelmeyi umuyorum. Herkesin ayağına sağlık. Başta Zehra olmak üzere herkesin katkısıyla güzel bir etkinlik oldu. Öpüyorum..
Etkinliğe katılan blogger arkadaşlarım;

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin