Thalia Sakura Serisi Yaşlanma Karşıtı Vücut Losyonu ve El Kremi

254

Thalia Sakura Serisi Yaşlanma Karşıtı Vücut Losyonu ve El Kremi son dönemlerde kullandığım yeni ürünlerden. Thalia natural beauty markası Akten kozmetiğe ait Türk malı yani yerli bir marka. 56 yıllık geçmişi olan markanın kurucusu Metin Kara. Bu yıl ar-ge merkezini kurmayı planlayan akten kozmetik %100 doğal, kaliteli ve yerli üretimle göze çarpıyor.

Thalia Sakura Serisi de markanın son çıkan ürünlerinden. Neredeyse her bakım malzemesi bulunan bu seride en göze çarpan ürünler şampuan, saç kremi ve vücut losyonu. Ayrıca el kremi, yüz temizleme köpüğü, yüz kremi, maskesi, ve sabunu da bulunuyor. Bu seri yaşlanma karşıtı olduğu için şimdiden çok sevileceğe benziyor.

Yaşlanma karşıtı Thalia Natural Beauty Sakura El Kremi, içeriğinde Japonların eşsiz pembesiyle ünlü sakura (kiraz çiçeği) ağacının özlerine yoğun olarak yer verilmiş. Bu sakura özleriyle çok yoğun ve derinlemesine bir nemlendirme sağlayıp kollajen oluşumunu destekliyor. Bir yandan cildin elastikiyetini artırırken, öte yandan pigmentasyon ve kırmızı cilt lekelerinin giderilmesine yardımcı olmayı vaad ediyor. Pürüzsüz ve neme doymuş bir ve yumuşacık bir cilde kavuşuyorsunuz.

Ben bu ürünün kokusuna bayıldım. Çok hafif bir çiçek kokusu var. Ferahlatıp serinletiyor ve ellerimi yumuşacık yapıyor. 75 ml ürün tüp bir ambalajda bulunuyor. Kapağının çevirmeli olmamasını seviyorum. Bu şekilde tıktık açılan kapaklar çok pratik oluyor. İçeriğinde birçok asit bulunuyor ama zararlı olsaydı doğal demezlerdi muhtemelen. İçerikten çok anlamadığım için yorum yapamayacağım.

Thalia Sakura Serisi Yaşlanma Karşıtı Vücut Losyonu

Thalia Sakura Serisi Vücut Losyonu sakura özleri sayesinde cildi çok yoğun ve derinlemesine nemlendiriyor. Ciltte kolajen oluşumunu teşvik ederek yaşlanma karşıtı fayda sağlıyor. E vitamini ve Bepanthol ile zenginleştirilmiş içeriği cildin esnekliğini geri kazanmasına yardımcı olurken, pigmentasyon ve kırmızı cilt lekelerinin giderilmesini de sağlıyor. Cildinizdeki gözeneklerin büyümesini engelleyip cildi pürüzsüzleştirmeyi vaad ediyor.

Losyonun biraz yoğun bir yapısı var. Emilmesi zaman alıyor ama cildi çok güzel pürüzsüzleştiriyor. Kokusu el kremi gibi ama biraz daha yoğun.

Pompalı şişesinde 300 ml krem bulunuyor. Ürünün ambalajı ilk başta biraz sinir etti. Pompası çalışmadı ama biraz uğraşınca normale döndü. Neredeyse ambalajı ortasından kesecektim 🙁 Şuan ürünün yarısını bitirdim ve çok memnunum. Özellikle güneşlendikten sonra verdiği yumuşaklık hissini seviyorum.

Üstteki el kremi alttaki vücut losyonu. Yapıları arasındaki farkı görebilirsiniz.

El kremi 15 tl, vücut losyonu 30 tl. Fiyatları da işlevine ve içeriğine göre uygun. Ürünleri seçili boynerlerden yada online sitesinden alabilirsiniz.

Yakında serinin diğer ürünlerini de anlatacağım. İstediğiniz öncelikli bir ürün varsa yorum bırakabilirsiniz. Siz bu seri ve ürünler hakkında ne düşünüyorsunuz? Sevgiler.

14 YORUMLAR

  1. Çok kuru bir cilt yapım var. Yaşımda ilerledikçe kuru cildimle birlikte çizgiler, sarkmalar oluşmaya başladı. Bu seri dikkatimi çekti,özellikle doğal olması. Tabi kokusunun da güzel olduğunu tahmin edebiliyorum. Sizin deneyimlerinizden yola çıkarak bende kullanmayı düşünüyorum.

  2. Güzel ürünler ve güzel bir yorum olmuş eline sağlık. Tahlia ürünleri cosmohomeda da satılıyor ve arada indirime giriyor alacak olanlar ordan da bakabilirler. Bende en kısa zamanda bir serisini almayı düşünüyorum 👍🏻😍

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin