H&M Oje Precious – Yaz ojem

411

H&M Oje – Yaz günleri başlayınca tabiki yaz ojeleri de piyasaya çıkıyor. Benim yaz ojesi olarak en sevdiğim ojem H&M markasına ait precious rengi. Tam sarı gibi görünse de aslında holographic yanarlı dönerli bir rengi var. Rengini tam yansıtamadım ama içerisinde açık yeşil/mavi yansımalar var. Sarı biraz baskın kalmış.

H&M Oje Precious


Sedefli olan bu ojenin sürümü çok kolay ve genel olarak H&M ojelerinin fırçası çok güzel olduğu için sürümü kolay. Fiyatı 13 tl olan bu ojeyi indirimde 5 tl ye aldım.

Fırçası oval kesim gelen bu ojeyi fırça ve sürüm bakımından sally hansen ojelere muadil gösterebiliriz. Onlar da zaten indirimde 12.5 tl ye satılıyor. Yani fırça güzelse oje paralel olarak pahalı oluyor 🙁

İndirimlerde H&M mağazalarını karıştırmanızı öneririm. Raflarda ellenmemiş düzgün ürün bulmak zor oluyor ama bulursanız kaçırmayın!!

Sizin yaz ojeniz hangisi? H&M ojeleri nasıl buldunuz?

8 YORUMLAR

  1. H&M in ojelerine bayılıyorum favori ojelerim arasında ikinci sırada :-)) bu renk var sanırım bende ama tek başına değil de başka bir oje üzerinde seviyorum.. sen tek başına sürdüysen çok güzel durmuş :-))

  2. H&m ojelerini hiç kullanmadım ama merak etmiyor değilim. Çoğunlukla göze çarpan iddialı renkleri var bence. Tırnaklarım kısa olduğu için( yeme alışkanlığım var maalesef 😞) bu renkler bana yakışmıyor genelerde nude renkler tercihim oluyor👍🏻 Bu renkte tam yaz rengi değilde ne🤩

    • Tırnak yeme alışkanlığından nasıl kurtulursun yazımı okumanı tavsiye ederim. ben son 2 aydır hiç yemiyorum 🙂 Yemeyince insanın her ojeyi alası geliyor.

  3. H&M gerçekten efsane ojelerine bayılıyorum ama evet bendede yeme alışkanlığı olduğundan güzel durmuyor o blog yazınıza gerçekten bakmam gerek 😄 Renk muhteşem bu arada indirimde baya iyiye gelmiş 😍

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin