Maybelline Lash Sensational Maskara

2027

Maybelline Lash Sensational maskara benim son dönemlerde kullandığım en güzel maskaralardan biri. Hem dolgunluk veren hemde uzatan favori ürünlerimden. Seveni çok olduğundan hiç tereddütsüz almıştım. İyiki almışım. Şimdi birlikte inceleyelim…

Maybelline Lash Sensational Maskara

Maybelline Lash Sensational Maskara birkaç yıl önce çıktı ve hemen arkasından push up angel geldi. Onu da buradan okuyabilirsiniz.

Özellikle eflatun rengi ile beni kendine çeken bu ürünün fırçası plastik kıllardan yapılmış. Fırça kısmının bir tarafı uzun diğer tarafı kısa.

Uzunluk ve dolgunluk vaad ediyor ve vaadlerini fazlasıyla karşılıyor. Daha sonra bu ürünün waterproof olanı çıktı. Ben kullanmadım ama arkadaşlarım kullanmış ve çıkarması cidden çok zormuş. En kısa zamanda havuz ve denizde denemeyi düşünüyorum.

Benim kirpiklerim çok kısa olduğu için 2 kat uyguluyorum ve istediğim etkiyi alıyorum. Biraz daha kıvırıp kaldırma etkisi olsaydı çok daha fazla sevebilirdim ama bu etki de yeterli. Fırçasının eğik olmasıyla tüm kirpiklerime ulaşım sağlıyor ama göz kapağımı biraz siyaha boyuyor ve kulak çubuğu ile silmek durumunda kalıyorum. Bu en büyük dezavantajı.

Kirpiklerimin fotoğrafını da koymak isterdim ama koyarsam hayatta bu ürünü almazsınız çünkü kirpiklerimin rimelli hali bile kötü. Ben çoğunlukla takma kirpik kullanıyorum ama günlük iş makyajımda rimel tercih ediyorum ve bu da tercih ettiğim favori ürünler arasında.

Fiyatı 30-40 tl arasında değişiyor ama indirimde denk gelirseniz 18-22 tl arasında bir fiyata alabilirsiniz.

Eğer benim gibi kirpikleriniz yoksa yada topaklaşma yapmayan uygun fiyatlı ve iyi etki alabileceğiniz bir maskara arayışı içindeyseniz bu ürüne bakmanızı öneririm. Buradan ve buradan ürünü inceleyip satın alabilirsiniz.

Sizin favori maskaranız hangisi? Kullananlardan yorumlarını beklerim. Sevgiler.

4 YORUMLAR

  1. Bende kullandım bu ürünü gerçekten anlattığın gibi olumlu olumsuz yönleri ben en çok uzatmasını ve dolgunluk vermesini seviyorum. Bidaha almadım çünkü en favorim şuna sephora cöln onunda hem waterprof hem düz olanı var inanılmaz güzel hatta muhteşem kısa ve seyrekse bence kesinlikle denemelisin 💜😊

  2. Benim kirpiklerim de kısa ve seyrek. Ben Maybelline Define-A-Lash Mascara ve Loreal Telescopic maskarayı kullanıyorum. Ama bu maskaranın da fırçası güzelmiş. Bunu da deneyeceğim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin