La Casa De Papel Dizisi Yorumlarım (Spoiler içermez)

2
84

La Casa De Papel Dizisi yayınlandığı andan itibaren 7 den 70 e herkesin ilgi odağı oldu. İspanyol dizisi olan La casa de papel bir soygunu anlatıyor. Bana Oceans film serisindeki soygun kurgularını hatırlattı. Her bölümde diğer bölümü heyecanla beklediğiniz diziyi soluksuz izleyeceğinize eminim. (Bazı bölümlerde Tokyonun ölmesini istediğim doğrudur :P)

1 sezonu 9, 2. sezonu ise 6 bölümden oluşan dizi toplam 15 bölümle final gerçekleştirdi. Ben bu diziyi hem arkadaşlarımdan hemde netflix ana ekranında sürekli reklamı çıkmasıyla keşfettim. Netflixin kendi yapımı olmasına rağmen 2. sezonu netflixten önce internete düştü ve oradan izledim. Daha sonra netflixe eklendi.

La Casa De Papel Dizisi

La Casa De Papel dizisinin konusu nedir?

Dizinin her dakikasını sevmeme rağmen sonunda 1 bölüm daha çekselermiş ve hepsinin ilerde neler yaptığını gösterselermiş daha iyi olabilridi. Zınk diye bitti. Herkes merak içinde kaldı. Neyseki 3. sezon onayı geldi. Belki neler olduğunu o zaman gösterirler yada yeni bir soygun kurgusu daha olur kim bilir?

Bu arada eşim ispanyolca olduğu için dile alışamadı ve çok zor izledi. Alışmışız ingilizce izlemeye 😛 Benim için hiç sorun olmadı 🙂

İMDB Bilgileri:

Puan: 8,7 (60 bin kişiden)

A group of very peculiar robbers assault the Factory of Moneda and Timbre to carry out the most perfect robbery in the history of Spain and take home 2,400 million euros.

Creator: Álex Pina

Stars: Úrsula CorberóItziar ItuñoÁlvaro Morte 

Merakla beklediğimiz dizinin 3. sezonu 2019 yılında netflixte yayınlanacak. Tam tarih beli olunca yazıyı revize edeceğim. O zamana kadar 15 bölümü tek solukta izlemiş olacağınıza eminim 😛

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin