Diadermine Hydralist Gece Boyu Nem Bakımı

3319

Diadermine Hydralist Gece Boyu Nem Bakımı – Herkese selamlar! Bugün sizlere yine Diadermine Hydralist serisinden bir ürün anlatacağım. Nemlendirici spreyi anlatınca bunu es geçmez tabiki olmazdı 😛 İkisi kardeş sonuçta.

Son dönemlerde bu uyku maskeleri çok popüler oldu. Farmasi ve Origins ürünlerinden sonra birde bu markanın ürününü denemek istedim. Yakında birçok markada daha bu tarz ürünleri göreceğiz.

Diadermine Hydralist Gece Boyu Nem Bakımı

Klasik plastik tüpte 100 ml gramajı var. Çok az kullanmak yettiği için çok uzun ömürlü bir ürün. Yüzünüze yatmadan önce ince bir tabaka halinde sürüp uyuyorsunuz. Ürün gece uyurken emiliyor. Eğer çok yüzünüzü yastığa gömüp uyuyan biriyseniz ürünün %20 si yastık tarafından emiliyor 😛 Yastığa bulaşma yapmadığı iddia edilse de ben kesinlikle bulaştığını düşünüyorum ama yastıkta iz vs leke yapmıyor.

Ben uyumadan 30 dk önce sürüp cildim tarafından biraz emilmesini bekliyorum ki yastık kaybı fazla olmasın 😛

İçerisindeki Hyaluronik asit, badem yağı ve çöl yosunu özü ile cildi derinlemesine nemlendirmeyi vaad ediyor. Sonuçta ışıltılı, aydınlık ve yumuşak bir cilde kavuşuyorsunuz.

Kıvamı muhallebi gibi 😛 Yapısı çok hafif. Kokusu hafif ve hoş, rahatsızlık vermiyor.

Ben kullandığım diğer markalar kadar çok sevmedim ama yapısının hafifliği sebebiyle seveni çok olacaktır diye düşünüyorum. Özellikle nemsiz ciltler için harika olan bu ürün yağlı ve karma ciltlerde biraz yağlanmayı arttırabilir. Bu nedenle ben hiç burnuma sürmedim. Sadece yanak, çene, boyun ve alın kısmıma sürdüm.

Fiyatı 41 tl olan bu ürünü indirimlerde 20 tl ye almak mümkün. Eğer böyle bir nem maskesine ihtiyacınız varsa hem hafif yapısı sebebiyle hemde fiyatının uygunluğuyla tercih edebilirsiniz.

Diadermine Hydralist serisi hakkında ne düşünüyorsunuz? Hiç nem maskesi kullandınız mı? Yorumlarınızı beklerim. Sevgiler.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin