Alışveriş Nisan 2018

320

Alışveriş Nisan 2018 – Yeni bir alışveriş yazısı. Yuppii 🙂 Bakalım nisan ayında neler almışım ve diyetimi çok bozmuş muyum 😛

Alışveriş Nisan 2018

Sesu sir ağda temizleyici ve Vivet ağda kartuşları: Eşime her yıl yazın komple ağda yaptığım için gereklilikten bu ürünleri aldım. Vivet markasının kartuşlarını seviyorum. Pudralı olanlar çok iyi çekmiyor ama bu sarı renkliler baya iyi. Sesu temzileyiciyi de ilk defa deneyeceğim. Dökmeliler her yeri yağ yapıyor diye bu fısfıslıyı aldım. Umarım severim.

Miniso Cilt Bakım ürünleri:  Minisoda 3 al 2 öde fırsatı ile bu cilt bakım ürünlerini aldım. Çok minnoş görünüyorlar ama gramajları düşük. Nem veren bu ürünler içerisinde hyaluronik asit barındırıyor ve yağlandırmadan nemlendiriyor. Birkaç çeşit paraben var. Bilseydim almazdım ama aldım artık, kullanacağım. Şimdilik bir sıkıntım olmadı. Fiyatları her biri 20-22 tl arasında.

Agiss yüz ağda bantları: Bu ürünü cosmohome dan aldım. 4 tl gibi bir fiyatı vardı indirimde. Kullandım ve bayıldım. Hiç acıtmadan çekiyor tüyleri. İlk defa yüzüme sir kullandım. Bundan sonra hep alacağım. İçinde 12 tane bant var. İkiye ayırınca 24 kez kullanabiliyorsunuz. Ben tek seferde 5 tane (yani 10 kez) kullandım.  Yalnız 1 tanesinde hasar vardı. Sir kağıda yapıştı. Onu attım. Fiyatına göre iyi performanslı bir ürün.

Alışveriş Nisan 2018

Golden Rose Black Diamond tırnak sertleştirici ve Mega Shine top coat: Herkesin öneriği bu ürünleri indirimde 10 ar tl ye görünce kaptım. Çünkü hiçbir yerde indirimde görmemiştim. Umarım severim 🙂 Şimdilik daha denemedim.

Garnier Nem Bombası Sprey: Seveninin çok olmadığını bilsem de sprey bir spf koruyucu istedim ve indirimdeyken bunu alayım dedim. Cosmohome indiriminde 12 tl gibi bir fiyata aldım. daha deneyemedim. Umarım severim.

Loreal İnfaillible Concealer Pomade: Ay herkesin gözdesi benim nefretim oldu ya 🙁 Hiç hiç sevmedim. O nasıl bir birikmedir. Sanki concealer değil de fondöteni göz altıma kapatıcı diye sürmüşüm gibi. İnsanların nasıl sevdiğini anlamıyorum. 3-4 saat sonra en ufak çizgilerde bile öbek öbek birikiyor. Neyse detaylı söveceğim için şimdi birşey demiyorum. İndirimde 23 tl ye aldım.

Bambi ayakkabı: Kıyafet ve ayakkabı alışverişime yazmıyorum ama bunu çok sevdiğim için ekleyeyim dedim. Bambiden 70 tl ye aldım. Çok rahat ama arkasındaki simler bileğime sürtüyor. Yara bandı koyarsam sıkıntı yaşamıyorum. Bulacağım bir çaresini 😛

Mendix Islak mendil: Islak mendil, pamuk ve peçete gibi bakım ürünlerinde hangisi ucuz ise onu alıyorum. Fazla ayrım yapmıyorum. Bu o anda en ucuz olanıydı. Bu nedenle aldım 😛

Nisan ayı benim için çokta verimli değildi. Diyetimi kısmen bozmuş olsam da bozmamışım gibi hissediyorum. Umarım mayıs ayında da anneler günü indirimlerine dayanabilirim 😛

Siz neler aldınız? Yorumlarınızı beklerim. Sevgiler.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin