#adadabaharamerhaba Blogger Etkinliği

0
131

#adadabaharamerhaba blogger etkinliği yazısını çok geçe bırakmış olmaktan dolayı kendimden utanıyorum 🙁 Bu aralar canım hiç etkinlik yazısı yazmak istemedi. Keyfim yerinde değildi bu nedenle tüm arkadaşlarımdan özür diliyorum.

#adadabaharamerhaba Blogger Etkinliği

25 mart tarihinde adapazarında sevgili Emel @fantagirro nun davetiyle Kaffa çikolatada çok şeker bir etkinlik gerçekleştirildi.

Toplam 8 kişiydik. Etkinlikte Sakarya hint kınacısı Tercan hanım bizimleydi ve bize hint kınası yaptı. Ben hakkımı kırmızı kınadan yana kullandım.

Eski arkadaşlarımı görmek ve yeni arkadaşlarla tanışmak çok keyifliydi. Böyle etkinlikleri çok seviyorum. Hoş sohbet ve sevimli yiyecekler oluyor 😛

 

Etkinliğe İstanbuldan arabayla gittim. Yaklaşık 1 saatte etkinlik alanında oldum. Sonrasında kızlarla sohbet edip mekanın meşhur kahvelerini içtik. Mekanda sigara içilmesi olumsuz yanıydı ama umursamadım. Eşim bu sebeple mekana gelmedi, arabada bekledi.

Sevgili Emel arkadaşıma beni davet ettiği için çok teşekkür ederim. Kendisi çok güzel hazırlanmış ve çok emek harcamış, tüm firmalarla yazışmış. Umarım yakın zamanda yine görüşme fırsatı bulurum. Bu arada ailesini de tanıyorum ve çok çok şeker insanlar 🙂 Hepsini öpüyorum buradan.

Bir sonraki etkinlik yazımda görüşmek üzere. Sevgiler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin