Wet N Wild Megaglo Highlighting Gold Bar

3
999

Wet N Wild Megaglo Highlighting Gold Bar benim son dönemlerde en sevdiğim higlighterlardan biri. Sevgili instagram fenomeni @fashiolala da görmüştüm. O zamanlar ülkemizde yoktu. Geldiğini duyunca koşa koşa gidip aldım.

Wet N Wild markası (sadece gratiste satılıyor) son zamanlarda yeni ürünleriyle gönlümüzde taht kurdu. Kült ürünleri yanı sıra yeni ürünleri de artık çok popüler. Bu limited edition ürünlerini bulursanız mutlaka bakmanızı öneririm. Birkaç hafta önce yazdığım Mermaid highlighter yazısını da buradan okuyabilirsiniz.

Wet N Wild Megaglo Highlighting Gold Bar

Ürünün ambalajı her WNW ürününde olduğu gibi sağlğam değil. Düşmeye dayanamaz hemen kırılır. Bu genel olarak her ürününde var. Düşürmemeye dikkat etmek lazım.

Ürün 6.2 gr ve 12 ay kullanım ömrü var. Benim gibi aydınlatıcı yiyen biriyseniz 1 yılda zaten bitecektir. Ben zamanı umursamadığım için yıllarca kullanıyorum.

Wet N Wild Megaglo Highlighting Gold Bar adı üzerinde gold renge sahip. Aşırı pigmentli değil ama simli olmadığı için yaldır yaldır da durmuyor. Doğal ışıltı veriyor. Çok sürüp ışıltısını arttırabilirsiniz. Daha çok buğday ve bronz tende güzel durur ama beyaz tenler de hafif kullanarak doğal bir ışıltı elde edebilir. Sırıtacak bir ton değil.

Ortasındaki yıldız şeklinin rengi genele göre daha şeftali. İkisini karıştırınca daha şeftali bir ton elde edebilirsiniz. Bence yıldızın hiçbir esprisi yok.

Ben aydınlatıcılarımı çok pigmentli değilse Real tecniques setting brush ile uyguluyorum ama çok pigmentliyse herhangi bir yelpaze fırça ile uyguluyorum. Setting brush’ın pigmentasyonu daha iyi oluyor. yelpaze fırçalar daha doğal bir uygulama sağlıyor. İstediğiniz fırça ile uygulayabilirsiniz. Sizin istediğinize kalmış.

WNW markasını tercih etmemdeki en büyük sebeplerden biri cruelty free olması. Hayvanlar üzerinde deney yapmıyor. Bu özelliğiyle marka öne çıkıyor.

Bu ürün set halinde 4 pigment ve 1 aydınlatıcı olarak satılıyor. Ben %40 indirimde 45 tl ye aldım. Normalde 65 civarında satılıyor yanlış hatırlamıyorsam. Bulursanız incelemenizi tavsiye ederim diyeceğim ama maalesef tester yok. Highlighter konusunda iyi araştırıp karar vermelisiniz. Eğer 1 tane alayım tam olsun diyorsanız bu üründen ziyade the balm yada nyx ürünlerine bakmanızı tavsiye ederim.

Kullandığınız favori aydınlatıcınız hangisi? Yorumlarınızı beklerim. Sevgiler.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin