Wet N Wild Comfort Zone Far Paleti

5
3011

Wet N Wild Comfort Zone Far Paleti yazmadığım için pişman olduğum blog yazısı geç kalınmış ürünlerden birisi. Arkadaşlarım “far istiyorum ne alayım?” diye sorduğunda ilk aklıma gelen ürün Comfort Zone 🙂 Eminim bu yazıdan sonra sizin de ilk aklınıza bu palet gelecek.

Wet N Wild Comfort Zone Far Paleti

Peki neden bu palet bu kadar güzel ve seviliyor? Çünkü renkleri çok soft ve her türlü makyaj yapmaya elverişli. İster gündüz, ister gece, ister günlük her türlü makyaj yapılıyor ve pigmentasyonları aşırı güzel. En güzeli ise paletin çok ucuz olması. 2-3 sene önce indirimlerde 10 tl ye alırken şuan indirimde en fazla 17-18 tl ye düşüyor. Normalde 21 tl fiyatı var (21 tl bile çok ucuz)

Wet n Wild markası hayvanlar üzerinde deney yapmadığı için sevdiğim markalardan birisi. Sadece Gratiste satılıyor. Şimdi yeni paletleri de çıktı ama bulmak mümkün değil çünkü yok satıyor. Ben daha dünya gözüyle göremedim bir türlü. Her gittiğimde raflar boş 🙁

Paletteki tüm farlar hafif sedefli. Mat far sevenler bu paleti sevmeyebilir. Simli yada ışıltılı değil. Çok doğal bir şekilde ışığı yansıtan renkler var.

Özellikle üstteki iki browbone rengini aydınlatıcı olarakta sıklıkla kullanıyorum. Kaş altları için aşırı güzel bir ışıltı veriyor. Alttaki sağ definer renk ise mac club far muadili gösteriliyor. Holographic bir renk.

Paletin en kötü tarafı ambalajının çok kötü olması. Sakın düşürmeyin derim yoksa kapağı yada farlardan birkaçı kırılıyor 🙁 Eski paletimin 2 rengi kırılmıştı.

Paletteki en sevdiğim iki renk sağ üst ve alt renkler. Zaten en çok onları kullanmışım. Bu benim ikinci paletim. İlkini yiyerek bitirdim 😛

Uygun fiyatlı, her makyajı yapabileceğiniz renkleri uyumlu bir palet arıyorsanız alın, alırın diyorum ve susuyorum 🙂

Siz bu paleti nasıl buldunuz? Sevdiğiniz ve tavsiye edebileceğiniz başka ürünler var mı?Herkese mutlu günler. Sevgiler.

5 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin