Revolution Likit Aydınlatıcı Unicorn Elixir

1322

Revolution Likit Aydınlatıcı Unicorn Elixir benim çok beğenip aldığım ürünlerimden birisi. Revolution markası geçen sene sonlarında Watsonsta satılmaya başlandı. Ülkemize gelişiyle büyük çığır açan bu İngiltere markasının birçok ürününü alıp deneme fırsatım oldu.

Özellikle far paletleri ve aydınlatıcılarının ön planda olduğu markanın birçok ürünü seçeneği mevcut. Ben 2 tane likit aydınlatıcısını aldım. Bunlardan biri bugün anlatacağım Unicorn Elixir. Diğerini daha çok fazla kullanamadım. İlerki zamanlarda anlatırım.

Revolution Likit Aydınlatıcı
Revolution Likit Aydınlatıcı

Ambalajıyla başlayacak olursam 18 ml gramajlı ürününün cam damlalıklı bir şişesi var. Bu minnoş damlalıklı şişeleri çok seviyorum 🙂 Damlalığı bence gereksiz olmuş çünkü damlamıyor. Onun yerine basit bir çubuk da koyabilirlermiş. Damlalığın dışına birikmiş olan ürünü değdirip sonra parmak yada fırça ile yayıyorum. En güzel etkiyi parmakla alıyorum.

Revolution Likit Aydınlatıcı

Paraben gibi zararlı kimyasallar içeriyor ama benim için önemli değil. Zaten yediğimiz içtiğimiz hiçbir şey organik değil. Soluduğumuz hava bile zehirliyken sevdiğim bir ürünü içinde paraben var diye kullanmamam saçma olur ama tercih meselesi tabi.

Yapısı aşırı sıvı değil. Muhallebi gibi diyebiliriz. İçerisinde mavi pırıltılar ve birazcık simler var. Aşırı ışıltılı ürün sevmeyenler bunu da beğenmeyecektir. Yaldır yaldır duruyor ve dağıtması biraz zor. İyi dağıtılmazsa kalıp gibi durabiliyor. Eğer pıt pıt şeklinde değil de yayarak uygularsanız pudra yada fondöteninizi çıkartabiliyor. Ben bu huyunu sevmediğim için nazik sürüyorum.

Bu ürünü iyice dağıtıp üzerine toz bir ürün uygulayınca çok daha kalıcı oluyor. Kendisi zaten baya kalıcı. Ben sporda sadece hafif ışıltı versin diye sürüyorum ve terlediğim halde hiç kıpırdamıyor.

Çok az ürün yeterli olduğundan çook uzun ömürlü olacağa benziyor. Bazı likit aydınlatıcılarımı fondötenimle karıştırıp ışıltılı bir görünüm elde ediyorum ama bunu o şekilde kullanmam mümkün değil. Çok simli ve rengi mavimtrak sarı. Fiyatı bu sene zamlı olarak 43 tl ama geçen sene 40 tl di ve %50 indirimde 20 tl ye almıştım. Şuan indirimde ancak 21,5 tl ye düşer. O zaman uygun fiyatlı sayılabilir. Normalde bir likit aydınlatıcı için biraz pahalı.

Ürünü buradan inceleyip satın alabilirsiniz.

Eğer değişik bir likit aydınlatıcı arıyorsanız indirimde alınabilecek bu minnoş ürüne bakmanızı öneririm. Eğer esmer tenliyseniz bu ürün sizde biraz sırıtabilir. Açık ve hafif buğday tenler rahat kullanabilir.

Sizin kullandığınız Revolution ürünleri hangileri? Favori ürününüz var mı? Marka ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı beklerim. Sevgiler.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin