Inglot O2M Nefes Alabilen Oje

0
330

Bugün en sevdiğim ojelerimden biri olan Inglot O2M Nefes Alabilen Oje den bahsedeceğim. Bende 6 rengi var. İçlerinden en sevdiğim renk bu parlak mor olanı. 643 numaralı bu rengi indirimde 15 tl civarı bir fiyata almıştım. Şuan fiyatı 55 tl 🙁 Biraz pahalı ama indirimde bulursanız bakabilirsiniz.

Siteden incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Inglot O2M Nefes Alabilen Oje

Bu nefes alabilen oje serisi geliştirilmiş polimerli özel içeriği sayesinde su ve oksijen geçirgenliğine sahip. Ürün, oje tırnağa uygulandıktan sonra tırnakların en iyi şekilde korunmasına yardımcı olması özelliğiyle öne çıkıyor.
Ojenin daha iyi uygulanması ve korunması için O2M base coat ve top coat uygulanması gerekiyor. Bende bu ürünler olmadığı için herhangi bir baz ile uyguluyorum.

Ürün Tolüen, formaldehit, dibutil ftalat (DBP) veya kafur İÇERMİYOR.

11 ml gramajı ile klasik bir şekli var. Fırçası aynı flormar fırçaları gibi. Küt ve ince. Bu sürümünü zorlaştırsa da ben o kadar zorlanmadım. Yinede oval fırçaları tercih ediyorum.

İndirimde denk gelirse bakabileceğiniz tırnağa zarar vermeyen bir oje serisi. İndirimsiz pahalı ama tırnak için zararsız olması ekstra bir özellik. Bu nedenle denenebilir.

Siz bu ojeler hakkında ne düşünüyorsunuz? Favori oje markanız ve renkler hangileri. Yorumlarınızı beklerim. Sevgiler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin