Loreal Nem Terapisi Aloe Vera Suyu Yorumlarım

4
6446

Loreal Nem Terapisi Aloe Vera Suyu son zamanlarda Loreal markasının çıkarmış olduğu yeniliklerden biri. Bende bu yeniliklere kayıtsız kalamadım ve hazır tedavilerden dolayı kurumuş cildimi nemlendirmek için birçok ürününü aldım.

Loreal Nem Terapisi Aloe Vera Suyu

Toplam 3 çeşidi bulunan bu ürünün bendeki çeşidi kuru ve hassas ciltler için olanı. Normalden kuruya ve normalden karmaya olan çeşitleri de var ve hepsinin fiyatı aynı.

Klasik Loreal True Match fondöten şişesinin büyük versiyonu bir şişede pompalı olarak bulunuyor. 70 ml gramajı var. Normal bir nemlendiriciye göre gramajı baya fazla ama sanki çabuk bitiyormuş gibi geldi. Daha birkaç haftadır kullanmama rağmen 1/3 ü bitti. Sanki en fazla 2 ayda bitirirmişim gibi geliyor. Pompalı şişede olması hijyenik açıdan güzel.

Ürünün yapısı kremsi. Su bazlı olduğu için kolay emiliyor ve verdiği his çok hoş. Yumuşacık ve nemli bir his veriyor ve kesinlikle yağlandırmıyor. Ben bu ürünü Clinique moisture surge kreme benzetiyorum yapı olarak.

Kokusu da parfümlü olmasına rağmen ağır değil. Ferahlatıcı bir kokuya sahip. Bana deniz, kum ve yazı hatırlatıyor 🙂 Ben çok sevdim.

Vaadleri:

*Ferahlatıp cilde ışıltı kazandırıyor.

*Cilde değince dağılan jel yapısıyla kolay emiliyor.

*Hyaluronik asit içeriğiyle cildi 72 saat nemlendirmeyi vaad ediyor (o 72 saatte 6 kere sürüyorum zaten :P)

*Ferah, yumuşak, esnek ve canlı bir cilde sahip oluyorsunuz.

Ben vaadlerini yerine getirdiğini düşünüyorum. Cildime sürdüğüm andan itibaren cildimdeki değişimi fark ettim ve en önemlisi cildimi yağlandırmamasını sevdim. Makyajdan önce kullanıldığında tam olarak kurumasını beklemek gerekiyor yoksa ürün emilmeden makyaj yapılırsa pütür pütür soyulabiliyor.

İçerisinde parfüm gibi zararlı kimyasallar var ama paraben yok. Ben çok içerikten anlamadığım için alkol ve parfümü görünce mutlaka başka şeyler de vardır diye düşünüyorum. Eğer içeriğe önem veriyor ve tamamen doğal olsun istiyorsanız bu ürün size göre değil.

Son fotoğrafta da görüldüğü gibi anında canlı ve parlak bir görünüm oluyor ciltte.

Fiyatı 44 tl ama indirimlerde 22 tl ye alınabiliyor. Muhtemelen ürün sevildiği için yakında zam gelir ve 50 tl olur. Bu nedenle sevdiyseniz 22 tl ye stoklamanızı öneririm.

Ürünü buradan inceleyip satın alabilirsiniz.

Eğer uygun fiyatlı cildi nemlendiren ve cilt tipine göre 3 farklı çeşidi bulunan bir su bazlı nemlendirici arıyorsanız Loreal Nem Terapisi Aloe Vera Suyu nemlendiricisine bakmanızı öneririm. 

Siz bu ürün hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı beklerim. Sevgiler.

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin