Farmasi Bi-Phased Makyaj Temizleyici

8
2610

Farmasi Bi-Phased Makyaj Temizleyici – Son yıllarda makyaj temizleyicilere fena sardım. Eskiden direk yüzümü yıkama jelleriyle yıkayarak makyajımı çıkarırdım ama artık bakım adımlarıma bir yenisini ekledim.

Çift fazlı makyaj temizleyicileri çok fazla sevmesem de (yağlı his bırakıyor) suya dayanıklı makyajları çıkartmada çok etkili oluyor.

Farmasi Bi-Phased Makyaj Temizleyici

Farmasi Bi-Phased Makyaj Temizleyiciyi neredeyse bitirmek üzereyken blogta yazmak istedim. Ürün 150 ml ve dökmeli plastik şişede bulunuyor. Şişesi oldukça kullanışlı. İçeriğindeki yeşil çay özü ile hassas göz ve dudak çevresine zarar vermiyor.

Waterproof makyajları güzel temizliyor ama rimeller konusunda biraz sıkıntılı. Benim kirpiklerime zarar verdiğini düşündüğüm için (tüm temizleyicilerin) ovalamadan hafifçe temizliyorum ama asla tamamen çıkartmıyor. Sonrasında makyaj temizleme yağları ile kalanları temizliyorum. Eğer makyajımı sadece temizleyici ile tamamen çıkartmak istiyorsam baya uğraşmam gerekiyor.

Yağlı his bıraktığı için mutlaka sonrasında başka temizleyicilerle yıkamam ve arındırmam gerekiyor.

Fiyatı 35 tl ama indirimlerde 20 tl ye kadar düşüyor. Mesela bu ay 20 tl. Buradan bakıp kataloğu inceleyebilirsiniz. İnstagramda @farmasi_muduru_ilknur hanımdan da temin edebilirsiniz.

Eğer hassas göz ve dudak çevrenize zarar vermeyen çift fazlı bir makyaj temizleyici arıyorsanız bu ürüne bakmanızı öneririm.

Sevgiler

8 YORUMLAR

  1. Makyaj temizleyicisi beğendiğim bulamamıştım gözümün çevresini ve ağız çevremi yaktılar gerçekten 😥 Bunu hemen denemeliyim o halde 😍 Umarım beğenirim 💙

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin