Catherine Arley Eyes On You Nemlendiren Likit Mat Ruj

472

Bugün sizlere son zamanların gözdesi Catherine Arley Eyes On You Nemlendiren Likit Mat Ruj umdan bahsetmek istiyorum.

Catherine Arley Eyes On You Nemlendiren Likit Mat Ruj

Bendeki renkleri 01 ve 05 olan bu rujların ambalajı ufak ve kalın. Böyle olması taşınabilirliğini kolaylaştırıyor. Yapısı kremsi ve mat. Dudakları kurutmuyor tersine vaad ettiği gibi nemlendiriyor.

Bazen “rujun ne güzel” dediklerinde “ne sürdüm ki” deyip aynaya bakmam gerekiyor. Çünkü sürdüğümü unutuyorum. Yok gibi hissi var.

Aplikatör ucu ile sürümü çok kolay. Akma ve bulaşma yapmıyor. Çizgilere dolma yapmıyor. Kalıcılığı çok iyi değil. Normal kazık gibi olan mat rujlara göre kalıcılığına iyi demek mümkün değil. Birşey yiyip içmeyince 3-4 saat rahat dayanır ama insan dudaklarına su değdirmek ve dudaklarını yalayarak ıslatmak istiyor. Bu nedenle 2 saatten fazla aynı formda tutmak zor oluyor. Ben yenilemeye üşenmediğim için 2-3 saatte bir yeniliyorum.

Fiyatı 21,75 ama sıklıkla %40 indirimde 13 tl ye düşüyor. Fiyatı indirimde çok uyguna geliyor. Piyasadaki diğer likit mat rujlara göre performansını çok iyi bulduğum bu rujların Nyx cosmetics muadili olduğunu söyleyebilirim.

Ürünlere www.catherinearley.com adresinden bakabilir ve satın alabilirsiniz. Markanın 2 tane de mağazası bulunuyor. İstanbul avrupa ve anadolu yakasında birer tane. İstanbulda yaşamayanlar için online alışveriş sitesi kesinlikle büyük kurtarıcı.

Siz bu markayı nasıl buldunuz? Hiç kullandınız mı? Ürünler hakkında ne düşünüyorsunuz?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin