Bitenler Şubat 2018

312

Bitenler Şubat 2018 – Bugün sizlere şubat bitenlerimi anlatacağım. Kişisel bakım ürünleri özelikle şampuanlar evde eşim de olduğu için çabuk bitiyor bu nedenle her ay 1 şampuan deneyimleyebiliyorum 🙂 Bu ay da bolca kişisel bakım ürünü ve tabiki azıcıkta makyaj ürünü bitirdim.

Bitenler Şubat 2018

Urban Care Extreme Resist şampuan ve saç kremi: Daha önce Urban Care şampuan ve saç kremini kullanmıştım ve sevmemiştim. Krem konusunda düşüncelerim nötr ama şampuanı eski kullandığım mor renkli olan gibi hiç sevmedim. Şampuan köpürmüyor ve krem gibi kayıyor. Benim saçım için sorun değil zaten kısa saçım ama eşimin uzun ve kuru saçlarına hiç yaramadı. Yıpranmış saçlar için olmasına rağmen eşim de benim gibi hiç sevmedi. Yeniden almayı düşünmüyorum. Ayrıca bu şampuanların gramajı az olduğu için çok çabuk bitti. 10 gün sürmedi 🙁 Ayda 3 tane almak açıkçası çok mantıklı gelmediğinden genelde 400 ml olan şampuanlara yöneliyorum.

Nivea Creme Soft Duş Jeli: Bu ürüne kelimenin tam anlamıyla bayılıyorum. Kokusu ve kremsi yapısı çok hoş bir etki bırakıyor. Kokusu bildiğiniz sabunumsu krem gibi. Bu bitirdiğim 3. şişe olabilir. 750 ml devasa boyunu gratis indiriminden 11 tl gibi bir fiyata almıştım. Yine aynı fiyata bulursam alacağım. Denemenizi tavsiye ederim.

UniBaby Bebek Şampuanı: Fırçalarımı yıkamak için aldığım bu bebek şampuanını da sevdim. Gratiste kasa arkasından 5 tl gibi uygun bir fiyata aldığım için fırçalarıma hunharca kullanıp bitirdim. Şimdi başka bir markanın bebek şampuanını kullanıyorum. Eğer fırçalarınızı seviyorsanız onlara hassas davranmak için siz de bebek şampuanı ile yıkayabilirsiniz 🙂

Bitenler Şubat 2018

LRouge Deo Sprey ve Atelier Rebul Yüz Yıkama Köpüğünü blogta detaylıca anlatmıştım zamanında. Sevdiğim için de yeni bitirene kadar kullandım. Lrouge deo spreyden 2 tane bitirdim ve 3. yü açtım (not: erkek olanı eşime alerji yaptığı için erkek olanı ben kullanıyorum o bayan olanı kullanıyor :P) Aşağıdaki linklerden detayları okuyabilirsiniz.

LRouge Deo Sprey, Atelier Rebul Yüz Yıkama Köpüğü

Bionnex Perfederm Ayak Kremi: Son zamanlarda kullandığım en güzel dermokozmetik ayak kremlerinden biri. Yenisini alıp almama konusunda kararsızım. Şuan elimde az kalmış bir krem var onu bitirince sanırım yeniden alacağım. Detaylı yazısını yakın zamanda yazmıştım. Buradan okuyabilirsiniz.

Procsin Aktif kömür Diş Macunu: Sevip sevmeme arasında kaldığım ürünlerden birisi. Şampuanına bayılsam da bu ürünü onun kadar sevemedim. Ağızda bıraktığı his hoşuma gitmedi. Temizlemesi güzel ama dişlerime siyah bir ürün sürme hissiyatını sevmedim. Orta derece bir sevgim var diyebilirim. Köpürmesi güzel ama ilk sürüşte kaygan bir hissi var. Sanki akıp gidecekmiş gibi. Sonra köpürüp beyazlaşıyor. Yeniden almam ama sponsor ürün olarak gelirse de yeniden kullanırım. Fiyatı uygun

LR Kaş ve kirpik serumu: Bu serumu her gün kullanmama rağmen 6 ayda bittiği için uzun ömürlü ürünler sınıfına koydum. Yeni kaş ve kirpik çıkardı ama var olanlara bir etkisi olmadı. Yeni kirpik çıkarması da bana yaramadı çünkü kirpik yapımdan dolayı kirpiklerim göz kapağımda çıkıyor. Hatta göz kapağımda çıkanları düzenli bir şekilde cımbızla alıyorum. Bu serumu kullanmaya başladıktan sonra daha fazla tüy şeklinde kirpik çıkmaya başladı ve ben daha fazla almaya başladım. Normal kirpik ve kaş yapısı olan kişilerde işe yarayabilir ama bende olmadı. Zaten kaşlarımdan sorunluyum 🙁 Kaşlarıma ne oldu başlıklı blog yazımı okuyup neler çektiğimi anlayabilirsiniz 🙁 Bu arada kaş kirpik serumlarım başlıklı yazımdan da tüm kullandığım kaş ve kirpik serumlarımı okuyabilirsiniz.

Maybelline Push Up Angel: En sevdiğim rimellerimden birisi. Alalı uzun zaman oldu. Detaylı yazısını bloga yazmıştım. Buradan okuyabilirsiniz. Kısa kirpikler için çok ideal bir rimel. Dipten uca kadar güzel kavrıyor. Özellikle alt kirpiklerde çok başarılı. Yedeklediğim için hemen yenisini açtım tabiki 🙂

Benim şubat ayı bitenlerim bu kadar. Umarım mart ayı da bu ay kadar verimli geçer 😛

Sevgiler.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin