Biopoint Miracle Liss 72 saat Düzleştirici Etkili Şampuan ve Saç Maskesi

2
846

Biopoint Miracle Liss şampuan ve maskeyi geçen ay bitirdim. Blogta yazısını uzatmayıp yazayım dedim. Bu şampuan ve saç kremi saçları 72 saat düzleştirmeyi vaad ediyor. Beliz kozmetiğin sattığı bu ürünleri Watsons ve rossmann da bulmanız mümkün.

Biopoint Miracle Liss 72 saat Düzleştirici Etkili Şampuan ve Saç Maskesi

Biopoint Mirecle Liss Şampuan 200 ml şık bir şişede bulunuyor. Ambalajının tasarımını çok beğeniyorum. Ürünün rengi kremsi. Yapısı yoğun kremsi ama akışkan. Vaadi saçı nazikçe temizlerken kütikülleri kapatarak saçın iç dengesinin tekrar oluşmasına yardımcı oluyor. Benzersiz Hidrolize Keratin kompleksine sahip İleri Keratin Sistemi, saç liflerindeki boşlukları doldurup, kütikülleri düzleştirir ve koruyucu bir film tabakasıyla kütikülleri kapatır. Fön makinası ve düzleştiricilerin ısısına karşı saçı korur, saçın 72 saate kadar düz kalmasını sağlar. Hergün kullanım için uygundur.


İçeriği temiz olan bu ürünün fiyatı 30 tl ama indirimlerde daha uyguna bulmak mümkün. Online birçok sitede de satılıyor. Made in italy yani italya malı bir ürün. Her saç tipine uygun.

Buradan sitesine gidip detayları inceleyebilirsiniz.

Ben ürünün düzleştirici etkisini sevdim ama yanlış anlaşılıyor. Sanki bu ürün saçı düzleştirecekmiş gibi bir anlaşılma var. Bu ürün sadece saç düzleştirilince etkisini arttırıyor. Ayrıca saçı ısıdan koruyor. Benim saçım düz olduğu için düzleştirme gereği görmedim. Eşim fayda gördü ama her gün saçını yıkadığı için 72 saat etkisini göremedi maalesef 🙁 Yinede beğendiğini iletti. Saçını yumuşak yaptı ve kabarmasını engelledi.

Biopoint Miracle Liss 72 saat Düzleştirici Etkili Saç Maskesi

Biopoint miracle liss saç maskesine gelirsek 200 ml plastik bir kutuda şampuanla aynı tasarım ambalaja sahip ürün. Şampuan ve saç maskesi aynı anda bitti. Eşimle birlikte kullandığım için ikiside çabuk bitti.

Bu ürün normal maskelerin aksine her kullanımda uygulanabiliyor. Saça sürüp bekleyip duruluyorsunuz. Vaadi canlandırıcı bakım etkisi ile saçı ağırlaştırmadan, kontrol edilebilir ve taramaya hazır hale getirmek. Vaadini tam olarak karşıladığını söylemeliyim. Saçlar kolay taranıp daha pürüzsüz oluyor. Düzleştirme etkisi tabiki yok 🙁

Bu ürün şampuanın aksine iki çeşit paraben içeriyor. Paraben gibi kimyasallardan hoşlanmayanlar için sorun olabilir.

Buradan ürünün sitesine gidip detaylı inceleyebilirsiniz.

Fiyatı 38 tl ama indirimlerde daha uyguna bulabiliyorsunuz.

Biopoint Miracle Liss 72 saat Düzleştirici Etkili Şampuan ve Saç Maskesini sürekli saçını düzleştiren asi kabarık saçlı kişiler için tavsiye ederim, fayda görebilirler. Mesela benim bir arkadaşım saçını düzleştiriyor ve 3-4 gün o saçla geziyor çünkü kalın telli, asi ve şekil almayan saçlara sahip. Saçları da kolay yağlanıp kirlenmiyor. Bu saça sahip insanlar çok sevecektir. Benim gibi zaten düz ve az saçı olanlar için bir değişiklik yaratmayacaktır. Her gün saç yıkayanlar saçlarının kolay taranmasını sevebilir.

Siz Biopont ürünlerini kullandınız mı? Bu ürünler hakkında ne düşünüyorsunuz? Sevgiler.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin