Alışveriş Şubat 2018

0
510

Alışveriş Şubat 2018 – Bugün size son dönem alışverişlerimden bahsedeceğim. Biraz geç kaldım ama olsun 😛

Alışveriş Şubat 2018

Loreal infaillible stick fondöten – Benim stick fondöten hastalığım var. Avon markasının 7-8 yıl önce bir stick fondöteni vardı (hala bitmesin diye kullanmıyorum) ona hasta olmuştum ama maalesef kaldırıldı. Ondan sonra hep onun gibi bir stick aradım ama bir türlü bulamadım. Belki Lorealin bu ürünü de ona benziyordur dedim ama maalesef. Bu ürünü beğendim ama bayılmadım. Bendeki rengi 160 sand. Renk skalası geniş. kendinize uygun rengi rahatlıkla bulabilirsiniz. Fiyatı tabiki pahalı 60 tl. İndirimde 30 a düşüyor.

H&M Ojeler – Ben H&M ojelere bayılıyorum. Fiyatlarının 13 tl olması tabiki büyük sıkıntı. ben 2 al 1 öde kampanyası ile aldım. Özellikle bir daha bulamam diye kullanmaya kıyamadığım Cinnamon Spark ojemi hemen yedekledim ve onun gibi holographic olabileceğini düşündüğüm precious rengini de aldım ama maalesef onun gibi değil. Fırçaları ve yapılarını sevdiğim ojeler. Cinnamon Spark rengini yakında bloga detaylı yazacağım 😉

Mara Kozmetik oje bazı ve ayna efekli oje – Maranın kırmızından sonra gold renkli ayna efektli ojesini de aldım. Kırmızının detaylı yazısını buradan okuyabilirsiniz. Her bir rengin farklı yapıda olduğunu okumuştum gerçekten de öyleymiş. Bu sarının yapısı çok farklı. sanki bitmişte katılaşmış gibi. Sürümü de inanılmaz zor. Altına baz uyguladığınızda en azından çıkması kolay oluyor. Baz hakkında söyleyebileceğim asla soyulmadığı. Soyulan baz demelerine rağmen sadece üzerine oje sürmezseniz soyuluyor. Oje varken soyulmuyor yada kısmen soyuluyor. Detaylı yazısını yazacağım.

Alışveriş Şubat 2018

Kiko BB Base Coat- Kiko markasını çok seviyorum. Her ürününü beğenmesem de çoğunlukla başarılı buluyorum. Bu tırnak koruyucu bazını da çok sevdim. Fiyatı 20 tl ve hiç indirime girmiyor. Birçok tırnak koruyucu bazı var. Hangisi tırnak yapınıza uygunsa onu alabilirsiniz. Ben sadece koruyucu olan BB bazını aldım. Mağazaya giderseniz bakmanızı öneririm. Umarım bir an önce online alışveriş sitesi açılır.

Kiko Eyebrow Marker – Kikonun indirimde 17 tl ye aldığım kaş kalemi hiç sevmediğim ürünlerinden biri oldu. Bazı ürünleri cidden çok gereksizmiş onu anladım. Kaşı eşit boyamıyor ve çok keskin bir görüntü yaratıyor. Belki boşluklara çizgi çizgi görünüm vermek için ideal olabilir ama kesinlikle yeni bir kaş yaratmıyor ve benim yeni bir kaşa ihtiyacım var 😛 Kısacası sevmedim.

Koton Lip Strobe – Bu lip topper benzeri lip glossa bayıldım. İçerisinde gold ışıltıları olan tüm ürünlere karşı zaafım var 🙂 Daha sonra duruşuyla birlikte paylaşacağım. Fiyatı 20 tl. İndirime girmediği için hemen aldım.

Benim Şubat alışverişim bu şekildeydi. Siz neler aldınız?

Yorumlarınızı beklerim Sevgiler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin