Muadil alarmı! Wet N Wild Highlighter Muadili

6
870

Bugün sizlere son dönemde bulduğum bir Wet N Wild Highlighter Muadili nden bahsedeceğim.

Limited edition olan Wet N wild Mermaid highlightera süper bir muadil var. Mermaid highlighterın detaylı yazısını buradan okuyabilirsiniz.

Wet N Wild Highlighter Muadili

Wet N Wild Highlightera muadil Anastasia Beverly Hills Aurora highlighter paletinden Helia rengi. Elinizde bu palet varsa Wet N Wild aramanıza gerek yok. Ben bilseydim asla almazdım 🙁

Hangi parmağımda hangi ürün olduğunu anlamanız maalesef mümkün değil. Ürün sürüldüğünde fark çok az belli oluyor ama dikkatli bakılmazsa anlaşılamıyor.

Yapı olarak Anastasia daha yumuşak ve daha pigmentli. Wet N Wild biraz daha sert. Yüz haricinde kağıt yada peçeteye sürüldüğünde ise aradaki fark bariz belli oluyor. WNW daha gri ve soğuk tonda kalıyor Anastasia ise daha sarı ve açık tonda görünüyor. Ben peçeteye silince farkı gördüm ama fotoğraflamadım.

Wet N Wild fiyatı 34 tl. Anastasia palet ise 250 tl ve ülkemizde maalesef satılmıyor. ben Cultbeauty den aldım. “Cultbeauty den nasıl alışveriş yapılır?” yazımı buradan okuyabilirsiniz. İnstagram satış hesaplarından da ürünü alabilirsiniz.

Sizin de muadil bulduğunuz ürünler varsa yazabilirsiniz. Sevgiler..

6 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin