Nyx Cosmetics That’s The Point Eyeliner (04-Quite The Bender)

4
322

nyx eyeliner fiyatBugün sizlere son zamanlarda sık kullandığım Nyx Cosmetics That’s The Point Eyeliner 04 ten bahsedeceğim.

Düşük göz kapaklarıma rağmen inatla eyeliner kullanıyorum. En sevdiğim makyaj malzemelerimden biri eyeliner. Göz kapağım düşük olduğu için de incecik eyeliner sürmeliyim. Bu nedenle benim için önemi büyük.

Nyx Cosmetics That’s The Point Eyeliner

Nyx Cosmetics markasının ürünlerini severek kullanıyorum. Özellikle meşhur epic linerını birkaç defa denedim ve çok beğendim. Yakında onu da yazacağım. Bugünün konuğu biraz daha değişik bir ürün olan That’s The Point Eyeliner serisinin 04 numaralı quite the bender yassı eyelinerı.

Bu ürün klasik eyelinerlar gibi değil. Keçe uçlu ama yassı bir ucu var. Sanki biri yanlardan bastırmış gibi. Şekil yapmak için ideal bir uç ama ben ince eyeliner yapabildiğim için kullanıyorum. İnce olmasaydı kullanamazdım.

Ürünün simsiyah oluşunu çok sevdim. Bazı keçe uçlu eyelinerlar başı yukarı şekilde dik tutulduğunda renk vermiyor (tükenmez kalem gibi) ama bu öyle değil. Her koşulda mükemmel siyah oluyor. Kuyruk kısmının ince olması için baya uğraştırıyor ama üst kısımları şahane boyuyorsunuz.

THATS THE POINT EYELINER - QUITE THE BENDER

Ürünün sağlam bir ambalajı var ve kullandıkça üzerindeki yazılarının sillinmemesini seviyorum. Aıldıktan sonra 9 ay içinde bitirilmeli. Her gün kullanılırsa tahminimce 2-3 ayda biter. Keçe uçlu ürünler likit ürünlere göre daha az gramaja sahip ve daha çabuk bitiyor.

Bu ürün de 1,1 ml gramaja sahip. Çabuk bitecek bir ürün. Kalıcılığı iyi. Akma dağılma yapmıyor. Kalıcılık performansı en sevdiğim özelliği.

That's The Point Eyeliner
That’s The Point Eyeliner

Fiyatı 39 tl. Toplam 7 çeşidi var. Bu 04 numaralı Quite The Bender olan. Yapmak istediğiniz eyeliner şekline göre ürün tercihi yapabilirsiniz. Buradan diğer çeşitlerine de bakabilirsiniz.

Fiyatına göre biraz pahalı bir ürün. 15-20 tl ye aynı performansı alabileceğiniz ve gramajı daha fazla olan ürünler var. Ayrıca hiç indirime girmiyor.

Siz Nyx in bu eyelinerı hakkında ne düşünüyorsunuz? Favori eyeliner markanız hangisi? Kullanmamı ve yorumlamamı istediğiniz ürün olursa yorum olarak yazabilirsiniz. Sevgiler.

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin