L’Rouge Deo Sprey

4
787

L’Rouge Deo Sprey – Yazın yaklaşmasıyla her yıl olduğu gibi deodorant ve parfüm satışları artar. Aslında sadece yazın değil her mevsimde terliyoruz. Bu nedenle bu ürünleri sadece yazın değil her zaman kullanmak gerekiyor.

Özellikle deodorant ve ter önleyici ürünlerde dikkat edilmesi gereken unsurlar var. Zararlı kimyasal içermemesi ve ter bezlerini tıkamaması. Ben her deodorantı kullanırken artık bu unsurlara dikkat etmeye başladım. Özellikle solunum yoluyla aldığımız zararlı kimyasallar akciğer ve diğer organlarımız için aşırı zararlı.

L’Rouge Deo Sprey

Son dönemde keşfettiğim bir ürün olan L’Rouge Deo Sprey ise favorilerimden biri oldu. Eşim fitness eğitmeni olduğu için bu ürünleri aşırı tüketiyordu ve o da benim gibi artık L’Rouge Deo Spreyi kullanıyor. Bugün ona erkek olanını aldım. Benimkini (bayan olanı) kullanıyordu 😛

Bu ürün klasik minik sprey şişede ve basınçlı olmadığı için rahatlıkla çantaya atılabilir plaja götürülebilir. 50 ml gramajı var ama 1-2 fıs yettiği için 1-2 ay rahat rahat kullanılıyor. Eşim 1 haftada 1 rexona bitirirken bunu 1 ayda bitirdi. Yani 4 deodoranta bedel gramaja sahip.

Ürün içerisinde alüminyum Klorür, alüminyum, paraben ve türevleri, boya ve gaz içermiyor.
Pudralı bir kokusu var. Ben kokusunu çok seviyorum. Chloe love parfümüne benziyor 😛
Asla yapış yapış bir his vermiyor. Sıkıldıktan sonra çok kısa bir sürede kuruyor.
Renk vermiyor, giysilere bulaşmıyor.

Ürün ter kokusunu önlemeyi vaad ediyor. Ter bezlerini kapatmadığından vücuda zararlı da değil. Gün içerisinde özellikle terlediğim zamanlarda buram buram kokusunu alıyorum. Çok hoşuma gidiyor. Hatta eşim dedi ki eğer her koltuk altına 3 er kez sıkarsan kokusundan ölebilirmişsin. Kendisi yaşamış 😛

Fiyatı 30 tl. Hepsipropada sitesinden bakabilirsiniz ama maalesef bu sitede satış yok. Ben n11 ve hepsiburada gibi sitelerden alacağım. Birçok sanal mağazada satılıyor. Çoğu yerde 30 tl ve 6 tl de kargo ücreti var. Ben her seferinde 4 tane aldığım için kargoyu sorun etmiyorum.

Eğer sık deodorant kullanan ve zararsız ürünler arayan biriyseniz ayrıca bir tane alayım uzun süre kullanayım diyorsanız bu ürüne bakmanızı tavsiye ederim.

Kullananlardan yorumlarını beklerim. Sevgiler.

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin