Kiko Cosmetics Arctic Holiday Holographic Highlighter

6
847

Kiko Cosmetics Arctic Holiday serisine ait bu highlighterlar ilk günden beri gönlümde taht kurdu. Kiko Cosmetic ülkemize geçen yıl gelmesine rağmen ürünleriyle bizi kendine bağladı. İlk mağazasını açmasından sonra çığ gibi büyüyerek şuan 10 mağazasıyla satışta. Her soruşumda online alışveriş sitesi açılacağını söylüyorlar ama daha görünürde çalışma yok.

Kiko Cosmetics Arctic Holiday

Kiko Cosmetics Arctic Holiday 01 ve 02 numaralı aydınlatıcılarını inceleyeceğim. Benim favorim tabiki 01 numaralı lila rengi.

Diğeri de altın sarısı olan 02 numaralı rengi. Bunu %50 indirimde aldım. Şuan hala indirimde bulabilirsiniz. Lila rengi tabiki kalmamış.

Yuvarlak ve şık bir ambalajı olan bu ürünler kristal kesimli taş görünümlü desene sahip. Böyle desenler ürünleri çok çekici kılıyor ama önemli olan etkisi tabiki. 3,5 gr gramajı var. Tozutması çok az ve pudra görünümü olmadığı için çok sevdim.

Kalıcılığı çok iyi. Tüm gün yüzde yansımaları görülüyor. Hatta arkadaşlarım lila lila bir renk var yüzünde diye söylüyorlar 🙂 Ben lila olanın holographic olduğunu ama sarı olanın olmadığını düşünüyorum. Çünkü elimde sarı aydınlatıcı çok var ve bu ürünün diğerlerinden bir farkını göremedim. Yinede seviyorum tabiki 😛

Karton ambalajı da çok şık holographic bir kutu. Atmaya kıyamadım 🙂

Fiyatı 56 tl ama şuan %50 indirimde 28 tl ye alabilirsiniz.

Kiko Cosmetics Arctic Holiday serisini tüm Kiko mağazalarında bulabilirsiniz. Mağazaların nerelerde olduğunu buradan görebilirsiniz.

Siz Kiko Cosmetics ve bu aydınlatıcılar hakkında ne düşünüyorsunuz? Favori aydınlatıcı markanız hangisi? Yorumlarınızı beklerim. Sevgiler.

6 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin