NYX Stripped off Cleansing Oil- Yüz Temizleme yağı

5
755

Bugün sizlere NYX Stripped off Cleansing Oil yüz temizleme yağından bahsedeceğim. Fotoğraflarda görüldüğü gibi neredeyse bitirmek üzereyim. Artık yorumlayabilirim diye düşündüm.

Nyx markası bomba gibi ülkemize giriş yaptı ve ilk 1 yılda birçok mağaza açıp mağaza zincirlerinde bile standlar kurdu. Makyaj ürünleri dışında kullandığım ilk temizleme ürünü bu yüz temizleme yağı.

NYX Stripped off Cleansing Oil

Son yıllarda yüz temizleme yağlarını jellere göre daha çok seviyorum. İlk kullandığım ürün The Body Shopun Camomile yağıydı. Buradan detaylı yazısını okuyabilirsiniz. Sonrasında daha birçok markayı kullandım ama hiçbirini Nyx kadar çok sevmedim. Bu yağları kullanmamın sebeplerinden biri kirpikleri dökmeden makyajı çıkarması ve cildi yağlandırmadan besleyip yumuşacık yapması.

Gramajı 100 ml. Klasik plastik pompalı bir şişede bulunuyor. Birçok markanın şişesini beğenmezken bunun şişesini ve pompasını çok çok seviyorum. Akıtma yapmıyor. Minik olması taşınmasını kolaylaştırıyor. 100 ml biraz az gibi gelebilir ama 4 aydır neredeyse her gün bol bol kullanıyorum ama daha bitmedi. Bereketli bir ürün. Fiyatı 30 tl. Mağazalardan ve online siteden temin edebilirsiniz.

Ben bu ürünü yüzümü micellar su ile sildikten sonra kurumasını bekleyip elime iki pompa alıp elimde ovalayıp yüzüme sürüyorum. İyice gözlerimi ovaladıktan sonra suyla duruluyorum. Gözünüzün içine sokmadıktan sonra gözünüzde herhangi bir bulanıklık yada sıkıntı yaşamazsınız. Ben lens kullanmama rağmen sıkıntı yaşamadım. Su ile durularken köpürme yapmıyor ama tamamen arınıp nemli bir cilt bırakıyor. Ben yinede tamamen çıkmayan göz kalemlerimi çıkarmak ve daha temiz olmasını sağlamak için yıkama jeli ile yıkıyorum ama yıkamasanız da olur. Göz kalemlerini yıkarken gözün içini yıkayamadığınız için biraz kalabiliyor. Kulak çubuğu ile temizleyebilirsiniz. O kadar olması normal bence.

Umarım biraz ürün hakkında bilgi verebilmişimdir. Siz bu temizleme yağları hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı beklerim. Sevgiler.

5 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin