Golden Rose Ürün İncelemeleri

4
5048

Golden Rose Ürün İncelemeleri – Herkese yılın ilk günlerinden merhaba!

Bugün sizlerle Golden Rose ürünleri hakkında konuşacağım. Yeni Metals serisi ürünlerinden ve yeni fondöteninden bahsedeceğim. Bu aralar Golden Rose da yeni ürünlerle piyasada bomba gibi patladı. Eski ürünlerinden bir sürü favorim olan markanın yeni ürünlerini de seveceğimi umuyorum. Şimdi yeni ürünleri inceleyelim.

Golden Rose Ürün İncelemeleri

Golden Rose stylist duo eyelinerdan. Bir tarafı normal ince uçlu iken diğer tarafı noktalar ve şekiller yapmaya yarayan değişik top gibi bir uç. Ben tabiki klasik (lale) tarafını sevdim, diğer taraf hiçbir işe yaramıyor. Hatta siyah bile değil. (Ürünü dikey değil yatay muhafaza etmek gerekiyor. Yoksa tek tarafına ürün gitmiyormuş, bu nedenle boyamıyor) Top uç aslında daha kolay sürmeye yarıyormuş ama ben beceremedim sanırım. Ben sadece tek tarafını kullanacağım. Diğer bir dezavantajı ise kalem çok uzun. Hiçbir çekmeceye ve kalemliğe sığmıyor. Biraz daha kısa olabilirdi.

Fiyatı 31 tl. Golden rose online sitesinde %20 indirimli bulabiliyorsunuz.

Total cover 2 in 1 fondöteni ise benim çok çok sevdiğim ürünlerinden biri oldu. Hem minik boyunun olması da büyük avantaj. Önce minik boyu alıp sonra memnun kalınca büyük boyu almak mantıklı. Paranızı israf etmiş gibi hissetmezsiniz. Ayrıca bu fondöten hem concealer hemde fondöten olarak kullanılabiliyor. Yoğun kıvamlı ve yoğun kapatıcı bir fondöten. Spf 15 güneş koruyuculuğu var. Bu büyük bir avantaj.

Yağ içermediği için de parlama yapmayıp kusursuz bir görünüm sağlıyor. Fotoğrafta da göründüğü gibi pürüzsüz ve yokmuş gibi bir görünüm var. Dağıtılması da basit. Çok çok az sürülmesini tavsiye ederim. Yoksa fazla gelebilir ve maske gibi durabilir.

Fiyatı tam boy 30 ml 38 tl, seyahat boyu 6,5 ml 10 tl. Toplam 8 rengi var.

Golden Rose Ürün İncelemeleri

Ruju ve dudak kalemi zaten klasik efsane ürünlerinden. Longstay matte likit mat rujları hakkında bir yazı yazacağım. Özellikle 10-11 numaralı renklerine bakmanızı öneririm. Bu rengi 18 numara. Fiyatı 22,5 tl.

Dudak kalemi de yumuşacık ve kolay sürülüyor. Asansörlü olduğu için de kalemtraşa gerek yok. Fiyatı 9,5

Metals serisi benim eski serilere göre aşırı sevemediğim serilerinden biri. Sevdiğim ürünleri var ama genel anlamda baktığımda güzel bulmadığım ürünler fazla. Mesela bu göz kalemi homojen dağılmadığı için sevmediğim ürünlerden. Far fena değil. Lipgloss da çok çok sevemediğim ama şans vereceğim ürünlerden. Görsellerini yukarıdaki fotoğraftan görebilirsiniz.

Fiyatları: kalem 9,5 tl toplam 6 rengi var, far 22 tl toplam 8 rengi var, lipgloss 24 tl toplam 7 rengi var. (bu renk 07 numara wine red)

Ice color ojelerini zaten çok çok seviyorum. Özellikle 127 numaralı ojesi favorim ve yılda 3-4 tane bitiriyorum. Bu rengi de çok sevdim ve en kısa zamanda deneyeceğim.

Ben bu ürünleri denedikçe detaylı yazacağım. Şimdilik ön incelemelerim bu kadar. Daha almadığım ama mağazada inceleyip çok beğendiğim Metals likit aydınlatıcılara, likit glow illuminating baza, likit ruj ve allığına (lip&blush velvet touch) bakmanızı öneririm.

Bu ürünlerden denedikleriniz var mı? Yorumlarınızı beklerim. Herkese mutlu, huzurlu yıllar diliyorum. Sevgiler.

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin