Ayna Efektli Oje- Mara Kozmetik

2660

Ayna Efektli Oje – Mara kozmetik markası son dönemlerde bloggerlar tarafından reklamları yapılıp tanıtılan bir marka. İnstagramda mutlaka denk gelmişsinizdir. Özellikle holographic tozlar çok sevilen ürünlerinden. Ben ürünlerini gereksiz pahalı bulduğum için hiçbir ürününü satın almadım (indirimde aldığım french kalemi hariç)

Bu ayna efektli ojeler de son dönemlerde çok seviliyor. Önceleri toz ürünlerle yapılıyordu ama trendin artmasıyla mara kozmetik ayna efektli ojeler çıkardı.

Ayna Efektli Oje

Bu ojelerden indirimde almayı düşünürken sevgili eşimin ablası (görümcem ama görümce kelimesini sevmediğim için kullanmıyorum :P) hediye alınca çok sevindim. Ben asla indirime girmeden almazdım.

Mara kozmetik ürünlerini online satış sitesinden yada watsons ve gratis gibi drugstore mağazalarda bulabilirsiniz.

Normal ojelerden biraz daha fazla gramaja sahip. (14 ml) Çabuk bitmeyecek gibi görünüyor. Toplam 6 rengi var. Bence ayna efektinden çok metalik bir efekt veriyor. Fırçası kalın ama küt bu nedenle çooook zor sürülüyor. Hemen donuyor bu nedenle hızlı sürülmesi gerekiyor. Çabuk kuruması tek avantajı diyebilirim.

Ben sonrasında top coat sürdüm çünkü dalga dalga bir görünüm oldu. Top coat sürünce o görünüm biraz kayboldu.

Metalik ojeleri çok sevdiğim için bu ojeye bayıldım. Mat yada saten görünümlü parlak oje sevenler bunu hiç sevmeyecektir.

Fiyatı 20 tl olan bu ojeleri indirimde eminim 10 tl ye alabilirsiniz. Beklemekte fayda var 🙂 Yinede oje delisiyim ve hemen denemem lazım derseniz bu kırmızı rengini almanızı tavsiye ederim çünkü bence en güzel rengi bu 😛

Siz hangi tarz oje seviyorsunuz? Favori markalarınız neler?

Yorumlarınızı beklerim. Sevgiler.

15 YORUMLAR

  1. Kırmızı ve gold rengini almıştım ama en güzeli kırmızısı bence de. Bir de çıkarırken dikkatli olmak gerek, pigmenti yüksek olduğu için fazlasıyla bulaşıyor cilde.

    • Evet maalesef çok bulaşıyor ve tırnaklarımı sapsarı yaptı. Altına kötü bir baz uygulamıştım iyice sarı oldu tırnaklarım. Baya çektim bu ojeden ama şimdi uygun bir bazla kullanıyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin