Siberian Health Lansmanı
Siberian Health

Geçtiğimiz haftalarda sevgili @ilknurundunyasi davetiyle İstanbul acıbademde Sihirli Spatula isimli mükemmel bir mekanda (mekanın blog yazısını yakında yazacağım) Siberian Health Lansmanı na katıldım. Eminim birçoğunuz bu markayı duymamışsınızdır. Marka bir Rusya markası. Üretimi adı üzerinde Sibiryada ve oranın (Baykal ve Gornıy Altayda) bitkileri kullanılarak yapılıyor. Her ne kadar donmuş bir ülke olarak bilsekte aslında ülkede çok çeşitli ve hiçbir yerde yetişmeyen bitkiler yetişiyor.

‘Siberian Health’ Kurumu 1996 senesinde Novosibirsk’te kurulmuş ve sonrasında birçok ülkede temsilciliklerini açmıştır. Her bütçeye uygun olmak istedikleri için de doğrudan satış sistemine geçmişler. Yani network marketing sistemi. En bilindik Avon, Oriflame gibi katalog sistemi ile çalışıyorlar. Dükkan ve çalışanları olmadığı için de ürünlerin ücretleri mağazada satılanlara göre daha uygun fiyatlı.

Siberian Health Lansmanı

Siberian Health Lansmanında  3 tane uzman bize ürünlerini ve firmalarını tanıttı. Benim çok ilgimi çekti. Ayrıca ürünlerinde zararlı kimyasallar kullanılmıyor ve çevre dostu ürünler. Hayvan deneyleri de yapılmıyor yani cruelty free 🙂

Özellikle markada öne çıkan ürünler takviye edici gıdalar (vitaminler) ve özel seriler. Bize verilen Experalta platinium serisini kullandım ve başarılı buldum. Yakında detaylı bahsedeceğim.

Bu markanın ürünlerini ara ara alıp kullanacağım. Ayrıca üye olmadan almak çok basit Normalde doğrudan satış sisteminde üye olmak yada bir temsilci aracılığıyla almak gerekiyor. Bu markada ise online satış sistemine gidip sepete ekleyip ürünü alabiliyorsunuz. Ben birazdan aşık olduğum Siberian SPA Sibirya Kuşburnu Özlü Extra Zengin Yüz Bakım Yağını alacağım 😛 Lansmanda testerını deneme fırsatım oldu ve çok beğendim. Özellikle fondülerimle karıştırırım diye düşünüyorum. Biraz gülsha yüz yağına benzettim.

Ben bu markanın yıllar geçtikçe daha çok büyüyeceğine inanıyorum. Her zaman doğrudan satış firmalarında ilk olunması gerektiği savunuyorum ve ne kadar bu işin içinde eski olursan o kadar kazançlı çıkacağını düşünüyorum. Eğer sadece ürünleri kullanmaktan ziyade bu işten para da kazanmak istiyorsanız, üye olup bu firmanın ilklerinden olmanızı öneririm. Hem ürünleri de uygun fiyata almış olursunuz 😉

Siz hiç bu firmayı duydunuz mu? Neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı beklerim.

Sevgiler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin