Palabs Hydra LİFT Serum

4
4041

Bugün 2017 nin son yazısında Palabs markasına ait Palabs Hydra LİFT Serum dan bahsedeceğim. Öncelikle herkese mutlu yıllar dilerim.

Palabs markası palab eczanesi sahipleri tarafından üretilmiş bir marka. Toplam 2 ürünü var. Krem ve serum. Kremin sadece testerını kullandım ve çok sevdim. Serumu ise nem kaybını yerine koyma vaadi ile piyasaya sürülmüş bir ürün. Palab ürünleri özel laboratuvarlarda hazırlanıyor ve dermokozmetik bir marka.

Palabs Hydra LİFT Serum

Palabs Hydra LİFT Serum içeriğinde hyaluronic asit, dexopanthenol, allantoin, aloe vera, salatalık özü ve beyaz buğday extresi bulunuyor. Her bir içeriğin amacı cildin nem tutma kapasitesini maximuma çıkarmak ve cildin korunmasına yardımcı olmak. Ürünlerin içeriği temiz. Bu nedenle güvenle kullanıyorum. Ürünü detaylı olarak buradan inceleyebilirsiniz.

Ben bu ürünü sevdim. Cildin neme doyduğunu hissediyorsunuz. Özellikle cildi yağlı ama nemsiz olan kişiler için sıfır yağ içeriği olan bu ürün bulunmaz nimet. Şöyle ki benim cildim aşırı yağlı olduğu zamanlarda yağsız krem kullanmama rağmen ne zaman cilt bakımına gitsem uzmanlar cildiniz çok nemsiz diyordu. Nem ile yağ aynı şey değil. Krem kullanmazsanız da cilt iyice dengesizleşip daha çok yağ üretiyor. Bu nedenle bu ürün benim için çok önemli. (gerçi şuan ilaç kullandığım için cildim kuru ama karma olduğu zamanlarda cildimi yağlandırmadan neme doyuran bu ürünü daha çok seveceğime eminim)

Ürün 50 ml. Her gün kullanırsanız 3 ayda bitebilir. Pompalı ucu ve hava almayan tüp sistemiyle ürünü sonuna kadar kullanabilirsiniz. Çok az miktar tüm yüze yetiyor.

Ürünün fiyatı 100 tl. Fiyat performans değerlendirmesine göre pahalı sayılmaz. Zaten şuan piyasadaki birçok ürün pahalı. (Özellikle dermokozmetikler) Ürünü online sitesinden yada seçili eczanelerden alabilirsiniz.

Yorumlarınızı beklerim. Herkese mutlu yıllar. Sevgiler.

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin