I Love Makeup Allık ve Aydınlatıcı

2
3792

Bugün çok şirin kalplerden, triple baked ürün olan I Love Makeup Allık ve Aydınlatıcı paletlerinden bahsedeceğim.

I Love Makeup Allık ve Aydınlatıcı Paletleri

Öncelikle bu paletlerin Too Faced markasının paletlerine birebir benzediğini ve dupe olarak gösterildiklerini belirtmeliyim. Yalnız aralarında uçurum bir fiyat farkı var. Too faced yaklaşık 30 $ a satılıyor.

I Love Makeup Allık ve Aydınlatıcı
I Love Makeup Allık ve Aydınlatıcı

Bu allık/aydınlatıcıların ne kadar şirin göründüğünü düşünmeyen yoktur 🙂 Bu nedenle yok satıyorlar. I love Make up markasını geçen ay Watsons online satışa sundu. Sunduğu günlerde indirime de girdi ve anında yok satmaya başladı. Yakında mağazalarda da satılacağını düşünüyorum.

I Love Makeup Allık ve Aydınlatıcı
I Love Makeup Allık ve Aydınlatıcı

Marka ingiltere menşeili olmasına rağmen üretimi çinde yapılıyor. İçeriği de göründüğü gibi çok kötü. Ürün ucuz ve güzel olduğu için kullanmaya devam ediyorum ama içerik konusunda takıltılıysanız size uygun ürünler değil.

I Love Makeup Allık ve Aydınlatıcı
I Love Makeup Allık ve Aydınlatıcı

Ambalajları çok şirin olmasına rağmen dayanıklı değil. Kapakları çantada açılabilir ve ürünün iç kısmı kutusundan ayrılıyor. Bir kere ters çevirince ürün yerde yuvarlandı. Kırılmadı ama hiç hoş olmadı. Soldaki iced hearts isimli olanı allık olarak geçiyor ama bence allık olacak kadar koyu ve tok bir renge sahip değil. Bence tam bir rose gold aydınlatıcı. Soldaki ise meşhur Rainbow Unicorn aydınlatıcısı. Bence içerisindeki mavi ve yeşil sebebiyle çok soğuk bir ton. Bu nedenle fazla kullanmıyorum.

I Love Makeup unicorn heart
I Love Makeup Allık ve Aydınlatıcı
I Love Makeup Allık ve Aydınlatıcı

Duruşları çok doğal olduğu ve ben burdayım diye bağırmadığı için severek kullanıyorum. Diğer tüm kötü özelliklerini fazla umursamadım. Fiyatları 40 tl ama nadiren %50 indirime giriyor ve 20 tl ye alabiliyorsunuz. Başka renklerinden de almayı düşünüyorum.

Sizin kullandığınız renkler var mı? Bu şekerler hakkında ne düşünüyorsunuz? Sevgiler.

2 YORUMLAR

  1. 20 tllik highlighterı gereğinden fazla yermişsin hiç kullanmasaydın daha iyiydi kaldı ki allık sana açık kalmış olabilir sonuçta esmersin ama bu allığın allık olduğu gerçeğini değiştirmiyor gayet güzel bir renk

    • Sadece “Soldaki iced hearts isimli olanı allık olarak geçiyor ama bence allık olacak kadar koyu ve tok bir renge sahip değil. Bence tam bir rose gold aydınlatıcı.” bu cümlemden dolayı nasıl yerdiğimi düşündüğünüzü merak ediyorum. Bana uygun olmadığını bile söylemedim ki yazının son paragrafında “Duruşları çok doğal olduğu ve ben burdayım diye bağırmadığı için severek kullanıyorum.” cümlesini kullanmışım. Bence yazıyı okumamışsınız. Sadece beni sevmemişsiniz ve sevmediğiniz bir insanı kötülemişsiniz. Ayrıca 20 tl değil 40 tl ama %50 indirimde 20 tl ye düşüyor. Çıktığından beri sadece 1 kez %50 indirim oldu. Bir daha olmadı. Yani artık 20 tl ye almak zor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin