#huzunsarisihediyelesme4 Etkinliği

10
347

Bugün sizlere hafta sonu gittiğim bir hediyeleşme etkinliğinden bahsedeceğim #huzunsarisihediyelesme4 etkinliği benim ilk gittiğim hediyeleşme etkinliklerinden biriydi. Sevgili Nihal (@huzunsarisiblog) bu etkinliğin 4. sünü düzenledi.

#huzunsarisihediyelesme4 Etkinliği

Etkinlikte bir sponsor firma da vardı. Aks Kozmetik firması uzmanları yemekli bu organizasyonda bize katıldı. Sonrasında da Mineaderm markası ve ürünleri hakkında bilgiler verdi. Daha önce kullandığım ve memnun kaldığım bu ürünleri ve markayı tanımak beni çok mutlu etti.

#huzunsarisihediyelesme4 Etkinliği
#huzunsarisihediyelesme4 Etkinliği
#huzunsarisihediyelesme4 Etkinliği
#huzunsarisihediyelesme4 Etkinliği şişli down cafe

Etkinlik Şişli Down Cafede gerçekleşti. Down Cafe çalışanları down sendromlu ve gelişim geriliği olan kişiler tarafından işletiliyor. Hepsi çok tatlı ve sevecen insanlar. Yemekleri de gayet lezzetliydi.

@huzunsarisiblog ve @blogluyorum
@huzunsarisiblog ve @blogluyorum

@makyajkelebegilog ve ben :)
@makyajkelebegilog ve ben 🙂

Sevgili @makyajkelebegiblog Filiz arkadaşımla hediyeleştik. Kendisi bana The Body Shoptan bir kar küresi içinde aşağıda gördüğünüz seti hediye etti. Çok mutlu oldum. Hatta bazı ürünlerinin büyük boyu varsa almayı düşünüyorum çünkü mükemmel kokuyorlar.

Benim hediyelerim
Benim hediyelerim

Nihalin geleneksel açılış konuşması.

Yemek menümüz zengin olmasa da lezzetliydi. Ayrıca insanları bilinçlendirmek adına amerikan servis kağıtlarında down sendromu ve mental gerilik hakkında bilgilendirme yazıları vardı.

Nihal ve Gökçe hediyeleşirken 🙂

Etkinlikte sevgili @blogluyorum (yukarıdaki fotoğrafta) Gökçe de bize bir hediye verdi. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Hediyesi microblading kaş kontürü veya cilt bakımıydı. Daha sonraki günlerde yaptırıp yorumlarımı yazacağım.

Mineaderm ürünleri
Mineaderm ürünleri
mineaderm yeni yıl hediyesi
mineaderm yeni yıl hediyesi

Sponsor firmamızın bize yeni yıl hediyeleri de vardı. Yukarıdaki fincan takımı ve Mineaderm ürünleri için teşekkürler. Ürünleri ara ara instagram ve blog sayfamda göreceksiniz.

Umarım böyle etkinliklerde yeniden sevdiğim arkadaşlarımla bir araya gelirim. Yeni insanlarla tanışmak, yeni marka ve ürünler öğrenmek beni çok mutlu ediyor.

Eğer bu yazıyı okuyup benim mutluluğuma ortak olduysanız çok teşekkürler. Sevgiler.

10 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin