Farmasi Secret Eyeliner Pen – Benim eyeliner hastası olduğumu bilmeyen yoktur. Yalnız düşük göz kapaklarım sebebiyle aynı zamanda eyeliner çekmeye hasretim çünkü hiçbir ürün güzel durmuyor. Böyle dümdüz baktığında bile kanat gibi duran pürüzsüz eyelinerlar hayalim ama nerdee…

Napalım bende böyle yaratılmışım ve böyle yaratıldım diye kendimi sevdiğim bir makyaj malzemesinden mahrum edemem 😛 Son dönemde kullandığım eyelinerlardan biri de bu Farmasi Secret Eyeliner Pen. Şimdi inceleyelim..

Farmasi Secret Eyeliner Pen

Farmasi Secret Eyeliner Pen
Farmasi Secret Eyeliner Pen

Bu ürün benim sevdiğim tarz keçe uçlu ürünlerden biri. Ucu böyle süngerimsi bir yapıya sahip ve sürmek oldukça kolay. Kalından inceye doğru giden şekliyle ister ince ister kalın yapabiliyorsunuz.

Farmasi Secret Eyeliner Pen
Farmasi Secret Eyeliner Pen

Made in Germany olması iyi. Alman malı ürünler başarılı oluyor 😛 Farmasi markasının çoğu ürününü severek kullanıyorum ama bu eyelinerı pek sevdiğim söylenemez çünkü bu tarz süngerimsi uçlu ürünler çabuk deforme oluyor ve boyamamaya başlıyor. Mesela far sürdünüz ve sonrasında eyeliner çekeceksiniz, ilk gözde problem olmayabilir ama ikinci gözde eyelinerın keçe ucu farla kaplanıyor ve boyamıyor. Ya ucunu silmek gerekiyor yada beklemek. Bu üründe de maalesef bu sorunu yaşadım 🙁

Farmasi Secret Eyeliner Pen
Farmasi Secret Eyeliner Pen

Bu tarz keçe uçlu ürünlerin yapısı gereği midir bilmiyorum bir diğer sorunu ise zamanla ucunun kuruması. Daha gözlemlemedim ama ilerde paylaşacağım. Birde baş aşağı tutunca hep daha iyi sonuç veriyor. Başı yukarı şekilde muhafaza edince bir süre sonra boyamıyor.

Farmasi Secret Eyeliner Pen
Farmasi Secret Eyeliner Pen

Ürünün siyahlığını ve ucunun şeklini, tutuşunu sevdim. Tek seferde mükemmel siyah yapıyor. Akma ve dağılma yapıyor. 3-4 saatin sonunda göz pınarlarıma biriktiğini gördüm ama aşırı rahatsız edici değil. Ben daha çok soyularak çıkan eyelinerları seviyorum. Onlar akma vs yapmıyor. Genel olarak ürünü bir daha almam ama bu sadece bu ürün için değil, bu tarz keçe uçlu ürünleri bir daha almam. Yoksa bu ürün kendi kulvarındaki diğer ürünlere göre daha iyi.

Farmasi Secret Eyeliner Pen
Farmasi Secret Eyeliner Pen

Fiyatı normalde 45 tl ama indirimde çok uyguna bulabiliyorsunuz. Mesela bu ay 20 tl. Eğer eyeliner çekmeye yeni başlayacaksanız ve kolay sürülen derin siyah bir ürün arıyorsanız bu size göre. Bu konuda benim gibi çok seçici iseniz tavsiye etmiyorum.

Ben ürünü instagramda @farmasihedefim satıcısından aldım. Sizde o satıcıdan alabilir yada farmasinin online sitesinden üye olup indirimli alabilirsiniz.

Sizin kullandığınız eyeliner çeşitleri ve markaları var mı? Yorumlarınızı beklerim. Sevgiler.

4 YORUMLAR

    • O zaman neden üzerinde made in germany yazıyor? Bende biliyorum Türk malı olduğunu ama bazı ürünleri almanyada yapılıyor olabilir. Bu da o ürünü alman malı yapar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin